Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мисля, че резултатите...нови [re: pepi*]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано10.08.04 12:15



Ами Pepi*, тъй като ти беше инициатора (поздравления за което) ти предлагам да пуснеш нова тема, в която да съберем предложения за модератори



Тема Re: Занови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.08.04 12:49



Клубовете с модератори са изчистени от простотия.




Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 13:10



Нещо не ми се вижда много чиста тая работа...
От десетина - петнайсет редовно посещаващи и пишещи в клуба регистрирани потребители как изведнъж станахме ( засега ) 53 ???
Е, как става тази работа?
А в същото това време кретенът развихри такава бурна дейност, че на първа страница доминират само неговите тъпотии.
Вече започвам съвсем параноично да си мисля, че между двата факта има някаква връзка...
Предлагам някой да се заеме и да направи по архива или за поне една година назад списък на редовно участващите регистрирани потребители.
За да се види колко точно хора сме.
Защото нещата вече добиват застрашително катастрофална форма.
Или някой иска да си "приватизира" този прекрасен, с много интелигентни и свестни хора клуб, или просто иска да го унищожи.
Когато от отвращение хора като Минаваща и още десетина качествени потребители се оттеглят, с гаранция ще си остане идиотът Главния готвач, той същия Prindel maier , той същия Бoнбoн aпeти OOД, той същия фалшивата Поли, той същия фалшивия Sapiens-s-s, той същия Пенцуца и т.н., може да се изреждат още половин цас никовете, плод на болния му мозък.
Струва ми се, че под идеята за модератор някой нещо цели, не само да се внесе порядък в клуба.
Дано да не съм прав, времето се покаже.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Занови [re: Meli]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 13:14



Но и в клубовете с модератор твърде често има скандали между клубари, засегнати от своеволия на модератор и модератор/и.
Можеш ли да го отречеш?

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Идеянови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано10.08.04 13:28



намерете модератор, който не е от клуба и няма нищо общо с него:)

Теодора

Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано10.08.04 13:42



Сапиенс, много хора само четат, рядко пишат. Аз например съм тук всеки ден, но почти не съм поствала или много рядко. Не е справедливо и тези, които само четат да бъдат изключени от възможността да гласуват. Иначе нямам нищо против да се разровя в архива и да извадя активните юзъри.
Аз ви предлагам следното - нека да дефинираме какви ще са функциите на нашия модератор и правилата на клуба (само регистрирани или всички ще могат да пишат) и да се заемем с предложения кой да я върши тая работа. А защо не го направиш ти? Виждам, че и теб те дразнят тези нелицеприятни постинги, в същото време си свободолюбива душа, което ме навежда на мисълта, че ще бъдеш добър и толерантен модератор?



Тема Re: Занови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.08.04 13:43



Истина е. Не го отричам. Както има и клубове, в които няма скандали заради своеволията на модератора.




Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Иpeтo]  
Автор pepi* ()
Публикувано10.08.04 13:50



Да Sapiens-s-s, съгласна съм с теб, но и Ирето е права, че много хора само четат, без да пишат. Аз също си мисля че ти си подходящ, стига да си свободен.



Тема Re: Идеянови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 15:10



Точно затова предложих Фукла временно да пооправи положението.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
АвторXa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 04:29



Само ако знаеше колко си прав. Ти се досещаш де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.