Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 24.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Никакви анкети не са нужнинови [re: бypkaнчe]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:19



Извинявай, това не беше директен въпрос и не беше необходимо да ми обясняваш, просто беше едно приятелско намигване и намек, че твърде много хора , по лично техни си причини не искат да се регистрират, а сега, неизвестно по какви точно ДИР-овски причини регистрирането направо си е едно сериозно изпитание.
Така и не ми стана ясно, защо е необходимо да бъдат затруднявани или отказвани тези, които съвсем коректно искат да се регистрират.
Да не говорим и, че определено си има някои предимства.
Стига да може да се справим по някакъв начин с този проблем, аз също не горя от желание да имаме модератор.
Просто сега, при това състояние не виждам какво може да се направи.
Това е съвсем нагледно доказателство, как един ненормалник, перверзно скрит зад Нет-анонимност може да създаде затруднения на много хора.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: М-да-а-а...нови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:25



Че то кой и по каква логика може да ти каже да посещаваш ли клуба или не?
Това си е въпрос на желание и личен избор.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Занови [re: Meli]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:31



Ами , след като е възможно, защо не се изчистят клубовете от такива ненормалници?
Тази ситуация не е само в нашия клуб, в почти всички клубове се подвизават с простотиите си едни и същи лица... Всъщност, "лице" е твърде благородна дума за такива изродчета. Думата е друга, но е нецензурна...

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема А сега денови [re: Пeнka]  
Автор Almira ()
Публикувано09.08.04 23:00



Преди време пуснах и аз такава тема ама резултат нямаше.Дано сега да стане , защото глупости не ми се четат вече

The wind of God's Grace cannot lift us if we are carrying the load of desires and ego.


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор biserche (непознат )
Публикувано10.08.04 00:03



ДА, МОДЕРАТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПЕШНО!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Meчo_Пyx (Пухкавичък)
Публикувано10.08.04 01:16



Аз не мисля, че модераторът е решение. Ще отпадне по-малката беля, но ще се сдобием с други. Всъщност някой вече го е обяснил. Не знам защо им се обръща такова голямо внимание на пишещите нелепици. Не мога да се освободя от чувството, че нарочно клубът е подложен на такъв тормоз. И като гледам резултатът е 1:0 в полза на драскача - защото правим това, което иска (явно се вижда от гласуването).



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано10.08.04 03:08



Определено "за " модератор - влизах с удоволствие тук , а последните дни е меко казано кошмар .
То бива простотии , бива , ама това направо не се търпи .



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано10.08.04 08:45



Не пиша тук,но често наминавам да прочета нещо.И бях меко казано изумена от простотиите,които видях тук.Наистина трябва модератор тук,поне за да трие глупавите писателски напъни на анонимковците.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Мисля, че резултатите...нови [re: Пeнka]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано10.08.04 10:39



....от анкетата са повече от ясни. С огромно мнозинство пишещите тук искат модератор. Крайно време е да се пусне отделна тема с предложения за модератор.


Р.S Никога не съм мислел, че точно този клуб има нужда от модератор, но в последно време някой (някои) анонимни никове направо го заляха с простотии.

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Мисля, че резултатите...нови [re: abettor]  
Автор pepi* ()
Публикувано10.08.04 10:55



Наистина резултата от анкетата е много показателен, повечето желаят клуба да има Модератор, не зная как ще стане избора....., давайте предложения. Моля Ви, да спасим клубчето!


Бъди промяната, която искаш да видиш в света !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.