Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 26.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Debora ()
Публикувано09.08.04 04:38



И аз съм "За"!
Който и да го прави, наистина много прекали и се налага някой да почисти!



Тема "За"нови [re: Debora]  
Автор Диянa (earthly®)
Публикувано09.08.04 05:28



модератор.



Тема Re: "За"нови [re: Диянa]  
Автор ббб (щастлива)
Публикувано09.08.04 09:26



Аз също съм ЗА!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано09.08.04 10:58



Аз просто пуснах анкетата, не ви знам кирливите ризи и нямам нищо общо!!!!

Теодора


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано09.08.04 11:09



И аз съм категорично "За". Остава и да дадем предложения кой да модераторства, защото иначе хубаво си гласуваме ние



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор tigonew (непознат)
Публикувано09.08.04 11:34



И аз съм за модератор. Дано да се намери доброволец... Иначе съм съгласна с по-горното мнение за профила на пишещият глупости. Аз си мислех, че може би е някои от друг готварски форум, който иска да пише глупости тук, за да отидат потребители в друг форум. Но няма значение как е, много е досадно през последната седмица, да не се знае кое мнение какво е.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
АвторNai istinkata Poli (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 12:02



As sa6to sam za Modernizirane



Тема Re: Никакви анкети не са нужнинови [re: бypkaнчe]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 12:45



Въпросната личност, независимо каква е , задръства и други клубове. Макар, че има и други идиоти, не е сам(а).
Въпросното гадче може да се банне само ако влезе регистрирано, а това няма да стане.
Не съм разбрал някой да е писал до админите.
Минаваща сигурно е заета, не се обажда.
Между другото, Бурканче, защо и ти не влизаш регистрирана?

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема За! Аз казах - хау :)нови [re: Пeнka]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано09.08.04 12:51



От известно време само си позволявам да надникна. Като видя куп нерегистрирани постинги, излизам. На няколко пъти отварях такива и вече ми се гади (без да съм ча-а-к толкоз чувствителна натура). Добре, де, а какъв е проблемът да се пише регистриран? Човек може да си създаде куп профили в Дир-а без затруднения? Но това не е толкова важно - по-важна е необходимостта от "Спешна помощ". Това вече не се търпи!!!

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема за бурканченови [re: бypkaнчe]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано09.08.04 13:10



Привет бурканче-много ме кефи тоя ник ,абсолютно кухненски Пиша на теб за да не останеш с впечатлението,че не съм ти прочела постинга. Мнението си по този въпрос отдавна го казах, не мисля да се повтарям. Продължавам да съм на това си мнение и това,което се случва в момента доказва правотата ми. Рано или късно човека който предизвика тези, да ги наречем безредици, ще постигне целта си и моля не си мисли,че това е някакъв ненормалник,който няма нищо общо с доскоро любимия ми клуб. Само изключително наивен човек би повярвал в това. Много пъти съм молила фукла да трие и тя го е правила не съм писала изявления в стил " Елате ни вижте колко много правим за клуба" , защото не плача за внимание. Ако си забелязала обаче хората, които създаваха атмосфера тук вече не пишат не защото е лято, а защото не желаят да тренират словесна еквилибристика(това което правя и аз сега) в теми като тази, незнайно защо поставена от Пенка от клуб Диети. Нищо против момичето, дори не зная кое е, просто си мисля,че това се прави след дебати в клуба и от човек в клуба, уверявам че никак не е трудно. По същата логика в такава анкета понеже е анонимна ще гласуват и хора които никога не са писали тук, а скоро ще се появят още които изведнъж ще проявят интерес и ще подкрепят една или друга кандидатура. Накрая ще се окаже,че основните потребители тук не са гласували , но в крайна сметка резулататите ще са в полза на модератора, предлагам направо да му пишат и ника,че да не се протака много тая работа- шегичка!!!!!
История стара колкото и е света, но това пак казвам го обсъдихме отдавна и мисля закрихме темата.
Аз не желая да съм част от това защото съм свободолюбива и не искам аз да се отказавам с гласа си от тази си привилегия. Не желая в клуба да има човек , който да ми проследява IPto да ми трие или редактира мненията щото случайно не сме на една вълна по даден въпрос , да трие и заключва теми по собствено усмотрение или неща все в този ред на мисли. Това се случва навсякъде в нета.Пък после след известно време някой ще поиска да наплюе модератора, ,друг ще се съгласи и пак ще отиде коня в реката с нови анкети и нови избори..... Аман от избори! Съжалявам,че един от малкото клубове в който хората се забляваха без да се налага някой да ги надзирава ще се загуби, но....човек не може да има всичко , нали така?
А и нещо друго- не можеш да накараш никого да се регистрира против волята му, това си е право на всеки потребител и нерегистриран не е еквивалентно на некоректен или недобронамерен.Пиша го защото прочетох някъде си подобни мераци.
Желая късмет и бъди здрава!



We will someday cross the
Rainbow Bridge together





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.