Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В парти грил какво може да се опече?  
АвторФeлиcити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 16:43



Здравейте! Какво може да се направи в парти грила, знаете ли? Сещам се за сандвичи, може би яйца, кюфтета, наденички да се запекат, друго какво?
Надявам се, че може да ми дадете полезна информация, че това е единствения шанс вкъщи да хапна нещо печено.



Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: Фeлиcити]  
Автор MилkaЧoko (лилава краВа)
Публикувано29.06.04 17:14



пържоли - пилешки
ако са други, трябва да се пообработят предварително, за да се изпекат добре

една позната беше правила баница и каза, че се е получило (слагала е тавичката и отгоре)

това малко ли е ? - ти сам/а си дал/а достатъчно идеи

а всъщност на мен това, бързовара и миксера са ми едниствените ел.домакински уреди



Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: MилkaЧoko]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:27



Можеш дза си запечеш кремвирши. Разрязваш ги и им слагаш малко кашкавал. Стават много хубави.
Можеш да си направиш и принцеси с русенско варено. Нарязваш филиики ,намазваш ги с масло . Вземаш една кутийка русенско варено и 1 яйце и ги разбъркваш добре. Намазваш с получената смес филийките, настъргваш малко кашкавал и ги запичаш.



Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: Фeлиcити]  
Автор killin (me)
Публикувано29.06.04 17:46



аз съм си правил дори и ориз в парти грила (с пилешко) - за двама човвека точно стига

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: MилkaЧoko]  
АвторФeлиcити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:50



Ха, уцели десятката . Надявах се, че пилешки пържолки може да станат, но не бях сигурна. А бутчета ще станат ли? Всъщност засега единствения уред вкъщи е газов котлон ))), та реших, че ако си купя парти грил мога да спестя постоянното пържене, задушаване и варене.



Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: killin]  
АвторФeлиcити (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:52



Я обясни по-подробно, как го направи? В какво го сложи? Направо в ламаринката ли?



Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: Фeлиcити]  
Автор killin (me)
Публикувано29.06.04 18:12



ами да - като е нов - то си е като всяка друга алуминиева тенджерка или тавичка.
по същия начин както го правя в по-голяма тава
аз примерно пържо го запържвам с лук (всеки различно го прави), малко водичка, сол, чер пипер/примерно/ като се позапече му добавяш предварително свареното пиле/бяло месо, копанчета-квото имаш/ да се позапече с него .......
...... и готово

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: Фeлиcити]  
Автор Лokyмka (диетична)
Публикувано29.06.04 18:45



Страхотна става и скумрия



Тема Пица и... [re: Фeлиcити]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано29.06.04 19:37



Става много вкусно. Или от замразените, или можеда си я приготвиш по най разли4ни на4ини. Като ознова можеш да ползваш тесто, или пък филийки от по стар хляб.
Кебаб4ета (като вариант на кюфтетата), въпреки, 4е аз съм пекла и пресни картофки и не стават никак зле

Omnia vincit amor


Тема Re: В парти грил какво може да се опече?нови [re: Фeлиcити]  
АвторHanake (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:22



Може да се опекат картофени пантофки - добре почистени, сварени с обелките картофи се разполовяват, издълбават се с лъжица. На дъното на получените картофени лодки се слага чаена лъжичка краве масло, малко сол и плънка от бекон, царевица, грах или други неща от хладилника на вкус. Отгоре настъргва кашкавал и се запича леко.
Това е!
Приятен апетит!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.