Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Тема Интересува ме...  
Автор spider4o™ (гъзе с як саунд)
Публикувано23.02.04 16:03



...как мога да разтворя диазепан или лексотан в тенджера с канабис. На бавен огън ли трябва да бъде и колко минути да ври? И трябва ли да има капак в/у тенджерата, за да не излиза парата? Значи самите стръкове канабис се потапят във вода в тенджерата...и оттам? Колко време се чака преди да добавя диазепана?
Мерси предварително.


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
Авторzvezdev (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 15:41



ti u red li si be?



Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
АвторУти (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 16:19



Стига с тия изкуствени подправки - диазепам, лексотан
Метни си в тавата един по-завързан калкан...
И докато стане, пийвай си греяна рАкия
- това е то българска мАгия
Замези с чеснова фИлия...
Накрая ще ми станеш такъв Тарзан,
че твойта ще ти затанцува кан-кан




Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
Авторkanabiska (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 16:23



6to razvalqsh hubaviq material



Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
АвторKУKУ-2 (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 20:35



Виж сега... това се прави на пара в тенджера под налягане. Слагаш решетка на крачета на дъното, вода колкото да стигне почти до решетката. Във водата шатваш химията. Отгоре в метална кошничка ценния материал за хабене. Затваряш, докарваш до образуване на пара, отваряш в напарения момент и вдишваш. Ако ти е малко накрая изпий и течността като чай.
Но по-добре послушай някой от другите съветници.
Няма смисъл от тия лайна.



Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
Автор medusa (Мамино Меде)
Публикувано25.02.04 21:07



хахахахахаха
хахахаха идиотино

Разсмя ме много :))))))))))



Тема Re: Интересува ме...нови [re: spider4o™]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано25.02.04 23:42



Сипваш 125 грама вода в най-хубавата тенджера на баба ти и чакаш да закипи.
През това време счукваш хубаво хапчетата, нарязваш канабиса на парчевца по половин милиметър.
Водата ври на силен котлон 2 часа и 43 минути.
Когато времето изтече, изхвърляш на баба си тенджерата в кофата, а бъркоча от хапчета и канабис в тоалетната.

Със сигурност няма да те пребие баба ти, ако кажеш че си опитвал да сготвиш, иначе се приготви да изядеш голям пердах!
И скрий колана на баща си, че ако знаеш какъв бой те чака сега като му се обадя да му кажа!

Рецепти за насинено дупе в клуб Медицина, че като те гледам каква си шматка, ще идеш да питаш в Астрология.



Тема Re: Интересува ме...нови [re: kanabiska]  
Авторspider4o (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 15:23



не го развалям, а го оптимизирам. и за какво нервничиш като не ти си давала пари за добрата реколта?


Кой пак кози в мойто лозе?






Тема да, аманови [re: KУKУ-2]  
Авторspider4o (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 15:26



...аз не искам да консумрам от съответния продукт. интересува ме, когато стръковете са върху решетката и парата мине през тях, дали един вид тя ще може да се "всмуче" от канабиса? тоест не трябва ли да има похлупак в/у тенджерата?


Кой пак кози в мойто лозе?






Тема Re: Интересува ме...нови [re: Debora]  
Авторspider4o (Нерегистриран)
Публикувано03.03.04 15:30



В това, което ме съветваш, няма логическа последователност. За какво ми е на мен да готвя нещо и после да го хвърлям в тоалетната?
Жалкия ти опит за ирония претърпява неуспех. Накратко: нямаше смисъл да го постваш това мнение.


Кой пак кози в мойто лозе?







*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.