Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Супер лесна и вкусна тортанови [re: Mими]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано04.04.03 03:44



Да,сайта е страхотен и аз няколко пъти го споменавам тук...Мислех,че вече всички го знаят...На мен лично ми стана любим!Има страхотни неща-от съвсем тривиални и традиционни,до много нови-поне за мен...Няма да ми стигне времето всичко да опитам.Форумът на същия сайт също ми е любимо място и много интересни идеи черпя от там.



Тема Re: Да се похваля!нови [re: Пoли]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано04.04.03 17:58



Изпекох блатовете вчера и направих тортата-стана страхотна и като на шега!
Наистина е различна от готовите-вкусът е невероятен!
Благодаря за рецептата

Поли,дали имаш и нЯкоЯ страхотна рецепта за cheese cake,изпробвана и лесна?Това ни е любимиЯт вид торта и много ще се радвам ако намерЯ рецепта за шоколадова такава например...

Редактирано от sylvi на 04.04.03 18:03.



Тема Re: Да се похваля!нови [re: sylvi]  
Авторnovatorka (Нерегистриран)
Публикувано05.04.03 07:28



opitaj v www.bonapeti.tv
tam imashe edna takava recepta.Az sam mnogo dovolna ot tova predavane i do sega s negovite recepti ne sam se danila.



Тема Re: Да се похваля!нови [re: novatorka]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано06.04.03 03:42



За съжаление,Силви,не съм правила чиизкейк...По принцип не правя много сладкиши-никой в къщи не си пада особенно по сладкото,освен мен,но на мен,пък зле ми се отразява на килограмите....Както забелязах,обаче на сайта на "Бон апети" от 03.04 има точно тази рецепта,която търсиш...Ако го направиш, похвали се вкусен ли става!



Тема мааааааааанинови [re: Пoли]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано07.04.03 11:25



Да ви предупредя!
Да не вземете да се излъжете като мен да ползвате дъч лейди за крем.
Голям фал с тва дъч лейди. Ама нали го имах под ръка и се надявах, че крема ми ще стане както е ставал преди с руската сгущенка!
Да ама не...
Разби се - стана на крем - намазах го - сложих го в хладилника и след 2 часа.... о, ужас.... Крем няма!!!!!!
Тортата и така ще се изяде - сина ми каза, че е идеална, въпреки че е без крем!
Ама кво ли щеше да е, ако беше с Хулала например... а?!?
Другата седмица пак ще я направя - ама този път никакво дъч лейди - да си го ядат холандците...



Тема Как направи крема?нови [re: ДжoДo]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 15:52



ДжоДо,би ли ми разказала как направи крема?
А пък аз нали ви предупредих да не използвате крем със "сгущенка" за тази торта...Тя и без крема си е ароматна,сладка и насищаща(мед,орехи,стафиди)...Представям си и с тежък крем...Най-лесно щеше да бъде със сметана на прах да кажем...
А пък аз с нетърпение чакам рецептата на крема ти...Нещо много интересно ми звучиш с това разбиване...



Тема Re: Да се похваля!нови [re: Пoли]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано07.04.03 16:33



И аз не бях правила много,обаче след твоята рецепта започнаха да подпитват и за други видове торти и сладкиши,много им хареса...
благодаря ти за сайта ще опитам рецептата и ще пиша .



Тема Re: Как направи крема?нови [re: Пoли]  
Автор ДжoДo (някаква такава)
Публикувано07.04.03 16:42



Оригиналният крем е ето такъв:
1 кутия сгущенка
200г масло
2 ванилии
Маслото се разбива хубаво и на малки порции се добавя сгушенката. Разбива се до бял пухкав крем.
Правила съм го - става разкошен крем!

Това дъч лейди беше без захар - добавих му 250г пудра захар. Всичко останало си беше както в горния крем. При разбиването изглеждаше съвсем добре ( но не толкова стегнат и гъст, колкото оригналния). Намазах си блатовете. Сложих го в хладилника да се стегне и.... ... тва е - всичко беше попило и се беше изпарило след 2 часа - все едно с нищичко не съм мазала блатовете...



Тема Re: Да се похваля!нови [re: Пoли]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано07.04.03 22:16



Поли не мога да намеря такава рецепта на посочения сайт...би ли ми помогнала/копирала тук...



Тема Otzivi :)нови [re: ДжoДo]  
АвторRozi (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 23:05



I az probvah vaprosnata torta !.. naistina blatovete stavat mnogo vkusni :).. az krem izpolzvah zakvasena smetana na Danon .. razbih hubavo s miksera i dobavih samo pudra zahar !.... samo deto stana malko suha.. no moje bi krema mi e bil malko :(.. ili trqbvashe nqkakv lek sirop !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.