Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Супер лесна и вкусна тортанови [re: Mими]  
Авторkpиcти (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 22:50



ванилов крем:1л.пр.мляко се загрява на котлона с 1/2масло от малките Отделно се разбиват 2 яйца с 1 ч.ч. захар и 5-6 с.л.брашно.С черпак сипваш от загрятото мляко (не вряло)при яйцата и разбиваш.Сипваш още 1 черпак и пак разбиваш,след това изсипваш тази смес при млякото и вариш докъто се сгъсти.Отстраняваш от котлона и прибавяш 2 ванилии и крема е готов



Тема Ааа,нови [re: Пoли]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано19.04.03 01:36



станаааааа! Нямах интернет да се похваля веднага. Направих медено-сметановата, с течна сметана. Обаче като почнах да правя крема на третата лъжица сгущенка вече беше сладък, та сложих половин консерва. Направо не мога да си представя колко сладка ще стане с 450 грамова консерва сгущенка! Аз даже и в блата спестих малко захар, не обичам много сладко. Обаче стана направо супер! Кремчето беше разкошно, изобщо не спадна. Толкова съм горда, и дебелаДругата седмица ще пробвам някоя друга рецептичка. Хиляди благодарности, Поли!

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.