Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Tursia recpt.za pileshka super supa!)))нови  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано04.01.02 22:37



.....)))Hora priala mi se e pileshka supa ot nai hubavite i niamam niakvi recepti pod
ruka)))dnes pravih edna ,no neshto mi posneeeee))).
Znaete li ja taz recepta, v koito v pileshkata supa se pribavia priasno mliako ili smetana ,mola pomognete zashtoto me e podgonil lud svunski apetit ,i to ne kukm kakvo i da e ,a tochno kum pileshka supa s mliako,!koiato moje i da se ovkusiava s limon,znete pri nalichieto na priasno mliko v niakoe jastie(chai)se presichat!!!....
1000di pozdravi ...predvaritelno
..kajete i tochnite proporci ,primerno za 2-4 dushi

All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta

Редактирано от fairfff на 04.01.02 22:38.



Тема Re: Tursia recpt.za pileshka super supa!)))нови [re: fairfff]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 22:44



Varish pileshko meso,az lichno predpochitam butche ili neshto koeto da pusne maznina,slagash sitno nariazani morkovi,nariazvash mesoto na sitno.Az hvarliam kojata.Vadish pileto,nariazvash go,v buliona slagash fide i sitnichko nariazani kartofcheta,no mnogo malko zashtoto ako prekalish shte mirishe na mandja ot kartofi,nakraia slagash nariazanoto meso i magdanoz(svej)Zastroivash supata s razbito iayce i mliako,no kogato poiztine,v protiven sluchey shte se preseche...
Da ti e sladko!



Тема Re: Tursia recpt.za pileshka super supa!)))нови [re: fairfff]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано04.01.02 22:49



Svariavash pileshkite drebolii, kriltsa, malki butcheta i vrata s podpravkite (sol, cheren piper), moje i malko mnogo sitno nariazani morkovcheta.
Kqm kraia slagash i chisto maslo v supata. kqm kraia slagash fide, natrosheno na 3-4 sm dqljina.
Pravish zastroikata, kato razbivash 1-2 iaitsa v edna chasha kiselo mliako. Razbqrkvash zastroikata i pribaviash malko po malko voda ot supata, za da se stopli i iaiceto da ne se preseche (az go obicham presecheno). Kato izsipesh zastroikata, izkliuchvash kotlona i ostaviash supata da posedi oshte 2-3 minuti.
Malko limon sled tova i stava mnogo vkusno.



Тема Blagodaria vi mnogo ,no.... [re: fairfff]  
Автор fairfff (Affrodisiiak)))
Публикувано05.01.02 12:50



...ne ste li chuvali za pileshka supa s priasno mliako ili smetana?

All we need is love and fun!
...dve tolkova ne suvmestimi neshta


Тема Re: Blagodaria vi mnogo ,no....нови [re: fairfff]  
АвторPoline (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 16:25



Kogato zastroivash supata vmesto kiselo shte slojish priasno mliako,no parvo shte razbiesh iaycata(1 ili 2)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.