Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 03.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема микровълнова фурна  
Авторsheherezada (Нерегистриран)
Публикувано27.12.01 15:36



Бихте ли ми изпратили изпитани рецепти за микровълнова фурна. Отскоро имам такава и няма никакъв опит.



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: sheherezada]  
АвторSysRq (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 13:46



Пуканки.



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: SysRq]  
Авторana (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 14:45



имам възможност да си купя такава пе4ка ,но много се 4удя,дали е уда4но,Казват 4е само била за притопляне и размразяване,така ли е наистина



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: ana]  
Авторmucka (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 15:58



Az imam takava... pe4ka moga da kaja,za6toto ima i gril.Po printsip moje da gotvi vsiakakav vid meso, no za sajalenie az sa6to ne znam recepti za da ia izpolzvam palnotsenno.Sega samo pritopliam i razmraziavam.6te se radvam, ako niakoi drasne niakolko predlojenia.



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: sheherezada]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 16:51



Здравейте!!!
И аз имам микровълнова печка, и правя и някои нещица /освен размразяване и притопляне/
ето например едни вкусни гювечета!!!!
Взимат се глинените гювечета и се слага вътре /например/ малко доматен сос, после шунка нарязана наситно, сиренце натрошено и отгоре едно яйчице /на което да не забравите да пукнете жълтъка!!!!!!!!/
най отгоре настърган кашкавал и малко червен и черен пипер!!!!!!!!!!!!
и го слагате в микровълновата на около 500 градуса или 750 /моята е от най-простите и има само 300, 500 и 750 градуса/ за около 5 или 7 мин... аз повдигам капачето да погледна яйцето как е. И така.... става много вкусно и бързо!!!
по същия начин може да си направите каквото си искате :
сирене по шопски, или да сложите вътре гювеч, може с гъбки, топено сирене.... абе разни такива нещица, ама трябва да пробвате първо и да видите как става!!!!
А между другото стават готино и от тези картофки дето си ги продават готовки и нарязанки!!!! няма нужда да се слагат в олиото на фритюрника!!!
пробвайте с 4-5 картофчета в микровълновата!! пак стават розовки и пухкави!!! и без мазнина!!! пробвайте!!!!



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: sheherezada]  
Автор Sidiha_BiBi (Чук)
Публикувано28.12.01 17:03



Здрасти скъпа, може да ти прозвучи малко грубичко но от микровълнова фурна само гамбургер може да излезе.
Не се сърди опитай веднъж дваж и сама ще се убедиш.

Хае со здраве да си готвиш!

Кой на когото, когато свари!


Тема Ъ..!?!нови [re: sunny]  
Автор Sidiha_BiBi (Чук)
Публикувано28.12.01 17:05



без мазнина ти луда ли си.
Какво ще му ям аз на това!

Кой на когото, когато свари!


Тема Re: Ъ..!?!нови [re: Sidiha_BiBi]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 17:17



Някои Го предпочитат горещо......




Тема Re: микровълнова фурнанови [re: ana]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 18:25



Moje da gotvish i pechesh pochti vsichko.
Pqrjolite gi prigotviam (sol, podpravki, malko limonov sok, portokalov sok, kromid i t.n.) i gi slagam gi v plitqk "Iena" sqd. Pechkata e na nai-silno, kogato gotvish. jadeneto vinagi triabva da e pokrito s nailonova cipa, ot tezi deto sa za mikrovqlnova. Vinagi ostaviai malko otkrito miasto za da izliza parata navqn.
Ako iskash moje samo da gi zadushish i sled tova da gi pozapqrjish da hvanat korichka.
Sudjutsite gi pravia v mikrovqlnovata.
Pileshkoto stava mnogo hubavo. S bira, bialo vino ili samo s podpravki.
Vsiako iadene, koeto iziskva furna moje da se pravi v mikrovqlnova. Ne ti triabvat specialni recepti.



Тема Re: микровълнова фурнанови [re: Sidiha_BiBi]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 18:29



"от микровълнова фурна само гамбургер може да излезе."
Malko utre





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.