Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ха сега!нови  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 23:40



знаете ли какво вечерях днес?! а на бас, че през ум няма да ви мине!
мое и да ме обявите за богохулница, която е пренебрегнала кулинарното изкуство, обаче напук на всички деликатни и продължителни процедури, които описвате надълго и нашироко в клуба ... аз си измих една сурова чушка и си я напълних със сурово сирене и си я изядох с КЕФ!
ха ха
и ми беше по-вкусна от задушени незнамкаквоси и тройнопанирани едикаквоси...........



Тема Re: ха сега!нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Xacceл (блад)
Публикувано25.06.01 23:55



Много сложно е това........аз го ям без масрафа на пълненето -понеже ме мързи да ме мързи.......:-)))))
най - простото е най-гоцко.........
А инак - гроздето е кисело,защото е високо///

Предполагам,предпочитам,а то - представи си......


Тема Re: ха сега!нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано27.06.01 13:40



Значи Недоволна стана доволна

По-добре такаотколкото така


Тема Обаче....нови [re: Aлбa]  
Автор ДжoДo (мамито)
Публикувано27.06.01 20:39



... като вечеря таз вкусна сладка чушка, не се ли събуди в малките часове с главата в хладилника????

их начииии.......


Тема Re: Обаче....нови [re: ДжoДo]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 15:12



спя като заклана, обаче сутринта ме гонеше вълчи глад и омаах две принцеси с кайма и сума ти айрянче!



Тема Re: ха сега!нови [re: Xacceл]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 15:13



Хассел, братче, като пропускаш момента с пълненето променяш вкуса!
хруп-хруп!



Тема Re: ха сега!нови [re: Heдoвoлнa]  
Автор тoчицa (делова жена)
Публикувано01.07.01 03:50



Това ми напомня детските години, когато майка ми ми правеше такава пълнена чушка, но освен сиренето нарязваше на ситно и доматче и с една филийка с масло и шарена сол беше чудесна закуска



Тема Re: Евала!нови [re: Heдoвoлнa]  
АвторR-t-C (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 21:07



Евала Недоволна, ти не се боиш от нитрати и фосфати! А представи си ако току-що си откъснала чушката, рано заранта, още росна и студена, на ранчото...тъпчеш я със сирене...това е идеално и за изтрезняване с чашка ракия към 6 - 6 и половина сутринта!



Тема Re: Евала! [re: Heдoвoлнa]  
АвторRodion the Chef (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 21:08



Евала Недоволна, ти не се боиш от нитрати и фосфати! А представи си ако току-що си откъснала чушката, рано заранта, още росна и студена, на ранчото...тъпчеш я със сирене...това е идеално и за изтрезняване с чашка ракия към 6 - 6 и половина сутринта!



Тема Re: Евала!нови [re: Rodion the Chef]  
Автор Heдoвoлнa. (непознат )
Публикувано10.07.01 16:57



обичам да ме хвалят! обичам да ме хвалят дори повече отколкото обичам чушка със сирене. освен това съм безстрашна, тъпча чушката и си мисля за съседката отгоре дет само ми тропа и така я натъпквам, че отиват 200-300 гр. от кравешката суровина!!! адски вкусно се получава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.