Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А след салатата?????нови [re: Rodion the Chef]  
Автор Jennifer (100% Leo)
Публикувано19.05.01 09:58



Мен ме съмнява, че пълнееш от нещо след салатата с ракийката.
Не ми се вярва да се мъчиш само на салатка и ракийка, явно има продължение... Познах ли?

***


Тема Re: А след салатата?????нови [re: Jennifer]  
АвторRodion the Chef (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 11:39



Има, само че преди години продължението беше такова, от което се отслабва, а сега е такова, от което се дебелее...



Тема Re: А след салатата?????нови [re: Rodion the Chef]  
АвторHeдoвoлнa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 13:44



изплю най-накрая камъчето!!! ама не е честно да ни караш да си блъскаме главите как така дебелееш от салата, а ти през това време на блъскаш продължения! ъъъъъъъъъъъъъъ/видимо нацупена и недоволна/!



Тема Re: А след салатата?????нови [re: Heдoвoлнa]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 04:30



Rodione,
Chestno kazano spored men tova za pylneeneto si e chista genetika. Az samijat jam dosta i to vse polufabrikati bokluci. Takava mi e rabota njamam vreme za nishto svjastno, a vse si sedja 65kg (na 185cm). Taka che ne znam dali njakoja dieta shte ti pomogne. Samo che zabeljazah edno neshto dokato raboteh v Japonia, she vypreki che tam ne blizvah hljab i nabivaj osnovno riba i drugi vse polezni hrani vzeh che kachih kilogrami do kym 70-72 koeto si e po normalno. Ot druga strana edna poznata (syshto bylgarka), kojato beshe leko pylna vze che gi svali pri tova sled kato vze che otkaza razdelnoto hranene.
Taka che mislja che vyprosa e v balansa na hranite. Izglezda oriza e po dobyr ot hljaba. A ot rakija i salata ne se pylnee. Tova e vrazeska propaganda. Taka che ako ti trjabva mojat syvet toj e probvaj njakolko kombinacii ot neshta koito sa ti vkusni i viz rezim ti se otrazjava naj-dobre. Vyobshte spored men nito edna dieta ne pomaga ako ti ne ja priemesh, toest ako ne ti e vkusna.



Тема Re: А след салатата - в креватататанови [re: Heдoвoлнa]  
АвторRodion the Chef (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 19:15



Ако младо знаеше, ако старо можеше...



Тема Re: А след салатата - в креватататанови [re: Rodion the Chef]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 23:35



Tova za otslabvane. Za napylnavane obratnoto. Ot krevata na salata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.