Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 18.04.24 
ТВ предавания
   >> Имаш поща
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Имаш пощаааа  
АвторПeйo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 18:31



...е най-тъпото плачливо предаване,а дизайнерката на Гала трябва да я уволнят,защото Гала прилича на колхозничка с тия дрехи и забрадки.И не е нужно да ми триете мнението,покажете,че в този постен клуб приемате критика,а не само хвалби.Като гледам имате само 2 теми пуснати,това показва колко фенове има предаването сред младите хора.А иначе има много фенове бабички,но те не ползват интернет.Може би трябва да го направите тоя клуб в пощенската служба,където им дават пенсийте!



Тема Re: Имаш пощаааанови [re: Пeйo]  
Авторбaбa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 21:27



Аз съм баба на 60г., не получавам пенсия, щото работя и взех да се оправям с интернет. Освен всичко, не пропускам предаването, защото ми харесва. На теб като не ти е интересно, защо го гледаш?



Тема Re: Имаш пощанови [re: бaбa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 18:35



е супер предаванеееееееееееееееееее



Тема Re: Имаш пощаааанови [re: Пeйo]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано01.04.06 21:16



Е извинявай, ама от Кремена Халваджиан какво очакваш??? Ако тя е стилистка, аз съм космонавтка
А предаването??? Еми търсенето определя и предлагането, нали??? Хората без личен живот, огрухани от всякъде,живеят с проблемите на другите, ахкат и охкат, и за един час забравят колко нещастни и неудовлетворени са самите те.Същата аудитория, която изкупува жълтата преса, с единствената цел да се изкефи, че и "богатите също плачат", гледа и предавания като имаш поща, шоуто на слави и подобни.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!


Тема Re: Имаш пощаааанови [re: Пeйo]  
Автор ~ZORO~ (непознат )
Публикувано20.04.06 14:36



Искат да я прават на Мерилин Монро ама не с еполучава



Тема както е тръгнало ще заприлича на Мерилин,нови [re: ~ZORO~]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.04.06 13:38



но не на Монро, а на Менсън

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема bravoнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор morti6a (непознат )
Публикувано16.05.06 17:14



edin da kage ne6to umno



Тема Re: Имаш пощаааанови [re: Пeйo]  
Автор шпara ()
Публикувано04.06.06 18:24



Отврат!





Тема Re: Имаш пощаааанови [re: Пeйo]  
АвторMaria (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 19:10



Аз пък не спирам да се смея не само като гледам Гала с кърпата на тиквата,ами и като покани някой дядка ...Голям смях в това предаване ,но понякога и сълзи де





Тема Пейо, Пейооооооонови [re: Пeйo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано04.07.06 13:20



интересно ми е да видя как ще се придвижиш с колелото от Петрич до Силистра некой ден :)

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.