Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 20.09.24 
Музикални
   >> GOTHIC&INDUSTRIAL
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Каня ви...нови  
Автор Ostro (непознат)
Публикувано01.02.03 09:42



Привет,
На 09.02.2003 (неделя) ще се състои едно изцяло ново дарк парти в клуб "Underground". Аз ще имам удоволствието да се грижа за атмосферата - автентичен Дарк уейв и Готик рок. Клуба се намира в подлеза на кръстовището "Раковска" и "Васил Левски". Началото е от 21.00 часа. Нека всеки, който има отношение към естетиката на мрачната вълна заповяда . Ще се радвам да се видим там...
Поздрави.

Goth`s UNDEAD!!!





Тема Re: Каня ви...нови [re: Ostro]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано01.02.03 09:53



Я кой бил тук!
Да не бях в сесия, като едното нищо щях да се грабна до Шопландия да видя за какво става дума, ама за съжаление ми е невъзможно...



Тема resurectionнови [re: Ostro]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано01.02.03 19:13



...pochti kato fenix

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Re: Каня ви...нови [re: Ostro]  
Автор niai (estranged)
Публикувано05.02.03 15:05



Но да, разбира се.



Тема Re: Каня ви...нови [re: niai]  
Авторdepressed mode (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 16:25



ne e chestno!!!She me nakarate da se premestq vyv sofia!



Тема Re: Каня ви...нови [re: depressed mode]  
Автор Tancred (RefractionIndex)
Публикувано25.02.03 16:36



ти си учи медицината!!

I'm like a temple built of sadness,
trustworthy like a grave..."


Тема Re: Каня ви...нови [re: Ostro]  
АвторEs. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 18:31



Вярно ли е, че правиш готик проект Ostro и къде бих могла да го чуя?




Тема Re: Каня ви...нови [re: Es.]  
АвторOstro (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 21:10



Не те разбрах, какво имаш предвид под "проект"?



Тема Re: Каня ви...нови [re: Ostro]  
Автор Estacada (вампир)
Публикувано27.02.03 09:35



имам предвид група



Тема Re: Каня ви...нови [re: Ostro]  
АвторOstro (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 16:32



Привет,
Имам удоволствието да Ви поканя на третата от поредицата вечери, организирани от ОСТРО ПРОПАГАНДА, посветени на DARK WAVE & GOTHIC ROCK естетиката. Мястото е клуб "UNDERGROUND" (в подлеза на "Раковска" и "В.Левски"), тази неделя (9.III.2003) от 21.00 часа. Това парти се състои всяка първа неделя от месеца. Музиката е само и единствено автентичен Дарк уейв и Готик рок... Ще се огранизират тематични вечери, посветени на творчеството на определени групи с представяне на техни неиздавани записи, концертни изпълнения и други. На следващата сбирка (април) с мултимедиен проектор ще се прожектират концерти на BAUHAUS, SISTERS OF MERCY, CHRISTIAN DEATH, CURE... Ще бъде представен на живо и дарк - индъстриъл проект, подкрепен от ОСТРО ПРОПАГАНДА. Нека всеки, който има отношение към естетиката на мрачната вълна заповяда . Ще се радвам да се видим там...
Поздрави.

Goth`s UNDEAD...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.