Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 04.07.24 
Музикални
   >> GOTHIC&INDUSTRIAL
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Dr. Martensнови  
АвторDoctor Jeep (Нерегистриран)
Публикувано12.11.02 18:40



Хммм, някой да знае магазин на "Dr. Martens" в София (или в страната)? Но не пародия на магазин.
И за да не ме обвините, че пиша не където трябва ->





Тема daнови [re: Doctor Jeep]  
АвторCCC Hebar (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 00:24



zna4i ima dva magazina v sofia
edinia se namira na uliza solunska ... prese4ka na vito6ka e ... blizo do sadebna palata
drugia ne go znam i az
no ...
ne te savetvam da si kupuva6 kakvoto i da e bilo
zenite sa zavi6eni ... a i sa menteta
praveni sa v gurzia
i niamat ni6to ob6to s originalnite Dr. Martens

ina4e dobre se orientira6 na tema obuvki ( kubinki )

Dr. Martens Beat !

kupi si ot 4ujbina
tova e moia savet



Тема Re: daнови [re: CCC Hebar]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 08:27



ha!tiq ot solunska prosto me razbivat-edni i sashti modeli na dr.martens i wermacht ot kakto go znam toq magazin/sigurno v UK tiq modeli ve4e sa antiki/,i ne samo 4e ne sa originalni,na vsi4koto otgore na kraq na sezona se pravi namalenie samo na nqkoi,i to nai-mnogo s do 10 kinta.stoqt si edni i sashti modeli godini nared,a drugata 4ast ot magazina e zaeta ot nqkakvi damski obuv4ici s tok4eta,proizvedeni koi znae kade.
ne sam hodila v drugiq magazin ama tam sigurno polojenieto e absolutno sashtoto.



Тема absolutno pravilno mnenie ima6нови [re: roan_inish]  
АвторCCC Hebar (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 12:51



samo deto tezi modeli ne sa antiki v Anglia i zapadna evropa
prosto za6toto sa nekvi priumizi na tia gurzi deto gi praviat
takiva modeli prosto niama pri originala
begli podobia sa tova
neskoposano napreveni
s visoki zeni
sega sa dignali kubinki 10 dupki na 230 leva
TIA LUDI LI SA ?!
za 100 leva moje v avstria da si kupi6 Dr. Martens
originalni
a ne tia menteta deto se kusat za 1-2 meseza

v drugia magazin sa po-golemi menteta no zenite sa po evtini ( to e edna evtinia de )



Тема Re: absolutno pravilno mnenie ima6нови [re: CCC Hebar]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 17:33



e,da ,ama koito ne moje da otide do avstriq?ko sha pravi???=(
a drugiq magazin kade se namira?



Тема Re: absolutno pravilno mnenie ima6нови [re: CCC Hebar]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано14.11.02 20:52



Tova za zdravinata im seriozno li e?
Ti imash li opit s tezi obuvki?

Tochno utre misleh da mina da si vzema kubinki ot magazina na Solunska.


Drugiqt magazin kude e?

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Re: Абе не е точно така...нови [re: Jucky]  
АвторSTOP (Нерегистриран)
Публикувано15.11.02 08:53



Втория магазин се намира на Мария Луиза, може би първата пряка в дясно като вървиш от халите към Лъвов мост. Честно казано говори се че там не са ментета. Но който си купи Marten`s е пълен тъпак!!! Това са отвратително грозни обувки, които стоят разплуто и по-скоро бих носил сандали отколкото да сложа такова нещо! Истината е "Get A Grip"!!! А иначе в чужбина няма нищо! Можеш да си купиш срещу 100-110 евро някакъв убит модел на Мартинс със заострени като писалки върхове (без метално бомбе) и малко по-висок от китайски кец!



Тема Re: Абе не е точно така...нови [re: STOP]  
Автор Jucky (shemet)
Публикувано15.11.02 20:10



Blagodarq ti za infoto.
Oshte utre otivam tam.



A za 'get-a-grip', chestno kazano, nishto ne znam.

Дипломатът не казва "има лаещи котки". Дипломатът говори за котки, когато другите говорят за кучета.


Тема Pity!нови [re: Jucky]  
АвторDoctor Jeep (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 13:46



Значи, знам ги тези два магазина, и двата са такива царства на ментетата, че... Е, има и няколко оригинални модела, колкото да не е без хич, които в Гърция никой не е купил. Не препоръчвам на никой да купува от там!
Едно време имаше магазин на "Солунска" (близо до "Христо Ботев"). Там бяха доста скъпи, но оригинални.
Въпросът ми беше дали някой знае магазин, различен от горепосочените два, в които основните клиенти са пубертетите, дето трошат рейсове след мач.
И на мен ми се върти идеята за чужбина, но нещо нямам път натам, пък и да не живея на края на света?
А "Getta Grip" е подразделение на "Dr. Martens",но не съм сигурен дали все още се произвежда. Имам един от 1997-а, не е мръднал. При "Getta Grip" какви пък ментета има..., не е за описване...



Тема Re: Pity!нови [re: Doctor Jeep]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 15:00



az ako tragna da si kupuvam ot solunska kubinki bih si izbrala na wermacht-pone ne sa tolkova razprostraneni sredvaprosnite puber-"skins".
tova e polojenieto-v bg kubinki ima samo na goreposo4enite dve marki i onezi,voinishkite,koito sa hepten grozni i prosto ne proumqvam kak moje nqkoi da si obue takova neshto




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.