Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 29.09.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Нали сме си клюкаринови  
Автор Laugh2O24 (sorridente)
Публикувано30.05.24 17:24



та нова темичка естествено клюкарска

за жалост прочетох за кончината на Ламби във випарника, да почива в мир, в Ин Мемориам изказах съболезнования, то ясно, след като не съм вип, с него добре си хортувах и имам само добри спомени




и сега клюкинка, видях, че Лирата е публикувала снимка там от купон, наистина много добре е изглеждал Ламби, лека му пръст...



видях и Нюка, еми супер момче, браво Нюк!

НО за Балдрианката не мога да кажа подобно нещо, много възпълна и не ми се понрави, съжалявам Балдриан, ако въобще ме прочетеш, но в моите си представи си те представях различно или поне както си на профилната си снимка тук, но тя сигурно е от преди 30 години

Редактирано от Laugh2O24 на 30.05.24 17:40.



Тема многонови [re: Laugh2O24]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано30.05.24 19:22



народ е заседнал в клуб, дето не им е по мярка.
Лека му пръст иначе, а Балдарянката беше бая слаба по мои (отдавнашни) спомени...



Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: Laugh2O24]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано31.05.24 10:11



Ламби, мир на душата му.
Странно да коментираш в подобна тема кой как изгледжа.


Балдриан изобщо не е пълна, виждала съм я на доста снимки, скорошни.
Понеже и теб съм те виждала във fb.....няма да те коментирам,
но балдиан е много по хубава от теб.



Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: Laugh2O24]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.05.24 11:17



Бас ловя, че си показвала снимки на Балдриянката на италианския капут или на други тъпкачи и те са проточили лиги по нея.





Тема Re: многонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O24 (sorridente)
Публикувано31.05.24 14:27



тъжно за Ламби!!!

иначе може и да са объркали ника на Балдриянката кой знае, но то все пак годините минават



אהבה

Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: 4ereshka2]  
Автор Laugh2O24 (sorridente)
Публикувано31.05.24 14:33



Може да са объркали ника, аз теб не съм те виждала



защо коментирай спокойно, няма никакъв проблем за мен лично , външният ми вид си е мой, повечето го харесват, естествено ти и още някоя и друга клубарки тук сте на друго мнение, то е ясно

както виждаш съм разделила поста на две , така , че не се опитвай да ми преписваш...и невъзпитание сега, освен "страшният" ми външен вид

нямам идея коя е дамата до Нюк, но Лира каза, че е Балдриян, ако ти кажеш , че това е добре изглеждаща жена с това подпухнало лице...значи имаме различни представи за красота сори

אהבה

Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: alisalisa]  
Автор Laugh2O24 (sorridente)
Публикувано31.05.24 14:37



хахахах ти не си у ред, хахха разсмях се наистина, кой ще се занимава с вас бе Лисо, реших малко да ви посъбудя тук , че сте позаспали

как е в Хасковската губерния , все още ли българският език ви е роден или преминахте на други езици и диалекти



אהבה

Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: Laugh2O24]  
Автор 4ereshka2 (рекордьор)
Публикувано31.05.24 14:51



Знам, че не си ме виждала, но аз тебе да.
Не се крия, миналото лято се видях с 2 готини клубари.


Балдриян е дамата от снимката, не винаги човек изглежда добре на всички снимки.



Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: Laugh2O24]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано31.05.24 16:12



е верно си пълен идиот! Да ползваш тема за кончината на клубар с такава гадна простотия, външния вид.

Аз имам снимки една след друга, в рамките на 3-5 минути, снимани от различен ъгъл, от различни хора. На някои съм като холивудска звезда, на други да си плаша внуците.

Да си гледала как правят фотосесии? Стотици снимки за минута! Що пък хабят толко време и ленти.



Тема Re: Нали сме си клюкаринови [re: Laugh2O24]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано31.05.24 16:46



кой ще се занимава с вас бе Лисо,

Е как кой - ТИ.
Подсмърчаш като бездомно цигане около другия клуб и лапаш мухите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.