Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 25.05.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Гърки как върви подготовката...нови  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано22.03.24 16:13



по сватбата?:)



Тема Re: Гърки как върви подготовката... [re: NUT]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано22.03.24 21:21



Нути, има цели 4 месеца до събитието.
Мисля да поканя и някоя телвизия щото цирка ще е пълен.
Сещаш ли се гръцко-българско-турска сватба!
Ще трябват преводачи защото от нашата рода знаят само гръцки, от тяхната някои знаят само турски, малцина знаят български. Няква каша ще е. Кандидат зета и мъжът ми си говорят на английски.

Отделно имаме разногласие за размера на сватбата. Аз държа да е по-скромна без много изхвърляне. Те държат да е грандиозна с лимузини и над 100 гости.
От наша страна ще има десетина човека. Най-близки роднини на които ще осигурим транспорт и подслон.

Разбирам ги. Единствено дете им е и син при това.
Но аз имам още две деца за женене/омъжване. Няма как да си хвърля всичките налични пари по една сватба.
Предпочитам да инвестирам в недвижими имоти и да има какво да наследят отколкото в някакъв цирк.



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: NUT]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано22.03.24 21:31



"Булката" звъннала на брат си да го покани за шафер.
Щели да му купят костюм.



Цирка е пълен!
Синът ми не облече костюм за абитуриентския си бал. Сега за сватбата на сестра си ли ще облече?



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.03.24 08:50



Здрасти Гърки, да ти споделя нещо лично
Сега за сватбата на сестра си ли ще облече?


Моят синковец на бала също не облече костюм. Дънки и риза, толкоз.

Но на сватбата на сестра си като се яви, не можах да го позная-костюм, риза, че и вратовръзка. А като видях, че е Армани, щях да получа удар, реших, че са ми сменили сина, но пък иначе си беше моят "вей-хайвей"

Така че нищо не се знае. Порастват момчетата, друг акъл, отношение към сестра. Такивимити работи.



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано23.03.24 13:37



Права си Руже. Той се съгласил и ще ходи да му купят костюм.
Само си го представям как ще си търка устата и върти главата.
Не. Синът ми не е аутист. Имахме съмнения и го изследваха. Когато се замисля или се съмнява, когато нещо му е вкусно, си приближава ръката до устата или завърта главата. Изследванията показаха, че не е аутист. Има дислексия, но в норми. В Гърция работиха с него и се преодоля. Когато реши сяда и чете и запаметява бързо. Стига да си го постави за цел.

Обаче това с въртенето на главата и с ръката на устата си остана.



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 07:59



Само не разбрах защо те ще му купуват костюм?



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.24 09:58



За да кандиса да го облече, затова.
Младеж, който не ще и да чуе да се опакова в костюм, найш кога ще се юрне и бръкне да си го избира плаща сам, защото на милата му сестричка й се приискало да участва за няколко часа в церемония подходящо опакован!

Естествено, че който "си наема" актьор за сценичната постановка, той му плаща и костюмите.


Шафер си е представителна функция в новоизпечените сватбени ритуали.

То, може и момчето или майка му да си платят костюнчето, ама някак не върви да кажеш на братчето си "купи си подходящо облекло, за да не ме излагаш на сватбата ми, защото на мен ми е важно да изглеждаш еди-как си".




Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 10:35



как ги разбираш всичките работи в тоз живот!





Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.03.24 11:30



Щото съм увно и повни.



Отделно, че откъм семейни традиции, ритуали и кое е редно и прилично, не мож ме барна. Ний сме българи от старо време и от Стара България.

И си е най-редно и прилично по-голямата и работеща и по-заможна сестра да подари на малкото си братче студентче първия костюм в живота му, щото иска да го види облечено в костюм. Особено пък заради собствената си сватба.



Тема Re: Гърки как върви подготовката...нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.24 13:23



Така казано си друг човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.