Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 01.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Дирника огледалонови  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано17.11.23 21:25



на потъващата Родина







както се казва чети и пълней

как сте безвипни, готвите ли се вече за Коледни празници и пътешествия, аз да, бъдете здрави

אהבה

Тема Re: Дирника огледалонови [re: Laugh2O23]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано17.11.23 22:20



Играят си хората на демокрация - ама си ги влече милиционерщинката :)



Тема Re: Дирника огледалонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано17.11.23 23:20



Много точно казано

Ще гледаме , наистина от разстояние

אהבה

Тема Re: Дирника огледалонови [re: Laugh2O23]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано19.11.23 23:33



Ще гледаме , наистина от разстояние

Сама си го изпроси с докладите си до киро.
"Да бе мирно стояло, не би чудо видяло"

Гледам много те тресе, че си отстранена, ПАК!



На мен не ми пука. Направи ми услуга.



Тема Re: Дирника огледалонови [re: Laugh2O23]  
Автор ShokoLada (пристрастен)
Публикувано20.11.23 14:09



Така ли се оправдаваш и лекуваш носталгия.. че Родината потъва.. : ))) Ми не, Родината си е екстра.. дирника също..



Тема Re: Дирника огледалонови [re: ShokoLada]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано20.11.23 15:07



Остави я да се тръшка. Сама си го изпроси, а сега реве.





Тема Re: Дирника огледалонови [re: pishmangreek]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано20.11.23 20:43



Абе ти добре ли си

Гледам от време на време и чета по диагонал последните издихания на дирника, айде Весела Коледа на теб, започна ли с коледните подаръци

אהבה

Тема Re: Дирника огледалонови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано20.11.23 20:51



Да бе хаха, жестоко екстра е

Онзи ден швейцарската ми приятелка се завърна от там. Едва издържа три седмици от които една по принуда, че лепна някакъв ковид вирус, един от многото, направо такива неща ми разказа, че....така е на място ти да видиш, никой не ходи с маска, даже и там където си трябва т.е. аптеки, поликлиника, ходят си болни на работа и разнасят вирусите, пиянстват до откат, оставят си децата без надзор до късните часове, мръсно, скъпо, след като тя живееща в Швейцария го казва, никакви социални елементи, направо си е върха. Как си ти Шоки, започна ли с Коледните подготовки

אהבה

Тема Re: Дирника огледалонови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано21.11.23 10:52



Точно така, ходете си с маски още 20 години





Тема Re: Дирника огледалонови [re: Laugh2O23]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано21.11.23 12:25



Онзи ден швейцарската ми приятелка се завърна от там. Едва издържа три седмици от които една по принуда, че лепна някакъв ковид вирус, един от многото, направо такива неща ми разказа, че....така е на място ти да видиш, никой не ходи с маска, даже и там където си трябва т.е. аптеки, поликлиника, ходят си болни на работа и разнасят вирусите, пиянстват до откат, оставят си децата без надзор до късните часове, мръсно, скъпо, след като тя живееща в Швейцария го казва, никакви социални елементи, направо си е върха.

Тая дрисла къде е видяла за 3 седмици пиянстращи до откат и изоставени без надзор деца? В циганското гето ли?


И... никой не ходел с маска. Ми да ходи тя. В моето семейство чинно си слагаме маски и спазваме дистанция в аптеки, поликлиники и подобни, без значение, че другите не го правят и нито един от нас не се е заразил с ковид. Пък живеем тук за постоянно.

Никой не ви кара насила да си влачите задниците тук, щом не ви харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.