Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 14.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дублирана тема 1нови  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано27.11.23 16:14



Кой е най-дърт в 40-50?

Три варианта:
Светията,
Опти,
Леос.

С цялото ми уважение към тримата!!! (без грам ирония!)



Тема Re: Дублирана тема 1нови [re: pishmangreek]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.11.23 16:20



Най интересното е, че Парватка на 50 години все още се държи като ущипана мома, май не разбра тази дама, с цялото ми уважение към нея, че ако до тази възраст не си се как да го кажа по деликатно ...установил, то за кога???

Че ние тук всички сме с големи деца, че и с внуци някои



Не знам от така изредените кой на колко години е, но сигурно са набори на баща ми или близо до неговите години

Много готин сняг в България, тайно ви завиждам, при мен в Италито слънце и нЕма снЕг

אהבה

Тема Re: Дублирана тема 1нови [re: Laugh2O23]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано27.11.23 16:44



Парвтката въпреки комплексите си е жена достойна за уважение!
Бори се жената!
Отглежда си детето САМА качествено!
Образова се, работи.
Че е малко социопат и има ниска социална интелигентност е друг въпрос.

Не знам от така изредените кой на колко години е, но сигурно са набори на баща ми или близо до неговите години


И какво от това? Негатив ли е, че са толкова възрастни???

Много готин сняг в България, тайно ви завиждам, при мен в Италито слънце

Бъзикаш се, нали?
Ела да ни чистиш колите и улиците и после се радвай на снега.



Тема Парватитонови [re: Laugh2O23]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано27.11.23 23:23



си пати от главата, както повечето от нас де :) Не съм сигурен, че вече е 50тка.
Много я е страх да не се мине, да се влюби де хахахаха





Тема Re: Парватито [re: Buduhcko npace]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано28.11.23 07:07



Парватито като цяло е симпатична. Може би стремежът й за перфекционизъм е една идея в повече.



Тема Re: Дублирана тема 1нови [re: pishmangreek]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано28.11.23 18:51



За това, че се бори сама..не го знаех, но сега го разбирам от теб, да достойно за уважение, особено на Запад, тук животът е хубав, но при определени условия, които не се намират при нея!

Не разбира се, ти попита на колко са години...първите двама не знам кои са, но Леосът го видях на снимки, видях му автобиографията в блога му, така, че...той си е направо набор на баща ми, което е супер, направо му се учудвам, че мъж на тези дедови и прадедови /щот баща ми стана и прадедо

/ години се занимава с форуми дир.бгБаща ми си има редица хобита и едното му е лов и риболов

Иначе снегът в Родината е супер, когато живеех в София, обожавах да чистя и колата и дворното пространство, да не говорим какви преходи правехме на Витоша в снега...и с последни сили се добирахме до някоя хижа, а там боб чорба, леща, кюфтенца , греяна ракия и разбира се много секс с гаджето, ех времена, незабравими, а сега станахме...капризни, колата трябва да е с гуми 4 сезона, не може на хижа, а поне на хотел 4 звезди с не знам какъв си матрак, ако има спа още по добре, ресторант с не знам какво си меню за вечеря и т.н и т.н. глезории, липсва ...дивашкото

אהבה

Тема Re: Парватитонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано28.11.23 18:56



Какво лошо има във влюбването и в любовта



אהבה

Тема Именно,нови [re: Laugh2O23]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано28.11.23 21:53



нищо!



Тема Re: Дублирана тема 1нови [re: pishmangreek]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано30.11.23 15:19



Ами ей сега видях, че потвържденията ми се потвърждават

Леосът бил на 75 както е написал самият той, значи правилно съм преценила от видяното, майка ми е на 75, баща ми е на 77, така, че Леосът е на годините на родителите за мен си е деди, сори

אהבה

Тема Re: Дублирана тема 1нови [re: Laugh2O23]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.11.23 16:06



Да, на такава възраст са Леос, съпруга и родители. Моята мама е на 87. Акълът й е като бръснач. Учи правнуците, 6 на брой, на френски език, това е езикът, който навремето е учила, че и превеждала.

Да, тя е баба, но предпочитам компанията на хора 80 плюс пред такива, да не изброявам никове, на 40 плюс




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.