Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 28.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Руже  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано19.11.23 23:20



отърваването от котки е само да НЕ ги храниш!



Тема Re: Руженови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.23 13:10



Ех, Гърки, повредих се нещо ... като ми замяукат жално, а черната е майка, и нещо ме подбутва да ги нахраня.
Тези двете, Незабравка и Евлоги, така ги кръстихме, ще ги храня. Но, докарат ли трето-КРАЙ!
А котараци трябва да има във всеки селски двор-я къртица, я мишка, все нещо ще уловят. Затова и не ги храня "на корем."



Тема Re: Руженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано20.11.23 14:23



Да се хранят бездомни котки предвестява напаст!
На теб може да ти стане уютно и комфортно да ти се мотаят из двора и из краката ти,
но на съседите надали!

Мога да ти разкажа моята САГА с котките на семейство Адамс!

И не, няма препратка към прочутия сериал. В комплекса в който живея има семейство с фамилия Адамс. Със сигурност ще ги знаеш покрай реалити формати.
Ерика (Арика) Адамс - певачка със съмнителни певчески качества, но спонсорирана от баба (собственичка на 1/2 от клиника "Селена" в Пловдив) и дядо (собственик на ЕНКО пластик ЕООД), баща Шон Адамс и майка Валентина Адамс.

Та Шон и Валя се разведоха и психолога препоръчал на бившето семейство да вземат домашен любимец за малката дъщеря Алекса, за да преодолее кризата от развода на родителите си.
И какво правят? 12 котки, които щъкат из целия комплекс и нанасят щети!
Опитах се да поговоря с тях цивилизовано с нормален тон и да ги помоля да си ги приберат у тях в дома! Да не посещават околните къщи и серат и ровят и си правят котило в зимната ми градина в моя двор или в бараката за дърва и градинска техника, дето само барака не е. Не се съобразиха! Даже ме нападнаха с "какво ми пречели котките"?
Ми пречат ми! Ходят из целия двор, ровят, качват ми се по градинските мебели, цапат, оставят косми, дерат ми възглавниците, акат където им падне, пикаят ми райграса и стават дупки щото котешката пикня е много серт, пък аз парите не съм намерила на улицата. Не съм богата наследничка на фабрика за пластмасови изделия и половин частна болница. Всичко, което сме направили със съпруга е рожба на спестявания и правилни инвестиции.
Та затова възроптах против това котешко нахлуване в частния ми имот.
Наложи се да им сготвя и нахраня така, че да изчезнат!
Накупих спрейове и електронни гонилки.
Работят. Разбрах го покрай кученцето на дъщеря ми.
Като дойде на гости бяга от периметъра където е включена гонилката.
Тогава я изключвам от мрежата за да не му е дискомфортно.



Тема Re: Руженови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.23 15:32



Всичко, което сме направили със съпруга е рожба на спестявания и правилни инвестиции.


Байгън!

Наложи се да им сготвя и нахраня така, че да изчезнат!






Тема Re: Руженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано20.11.23 17:22



като ми замяукат жално, а черната е майка, и нещо ме подбутва да ги нахраня

то се е видяло, ще си гледаш котаци ... честито!
само бих те посъветвала Незабравка да я кастрираш, ако не го направиш овреме трябва да се подготвиш, че два пъти поне в годината ще се окотва и докато се огледаш котките ще са станали безчетни



Тема Re: Руженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано20.11.23 19:41



Kато ти е байгън що ме четеш?
Че и отговаряш!


Патка



Тема Re: Руженови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.11.23 23:37



ЧЕТА ТЕ, защото все очаквам нещо ново от теб, различно от... ние с парите си...., аз с парите....
пък то, все същото...
Голяма бяло птицо

....



Тема Re: Руженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано21.11.23 14:43



Ти от цялата "сага" само това ли разбра?





Тема Re: Руженови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано21.11.23 15:11



Новите неща се случват с пари и ум.
Ако нямаш второто, няма как да придобиеш първото. Ерго - няма нови неща.

Слава Богу имаме и ум и пари и все нещо готвим.

Не съм длъжна да отговарям на твоите очаквания.



Като купя следващия имот и публикувам снимки тук за обсъждане, пак ще е въпрос за пари.
Като дам на децата си за образование, пак става въпрос за пари.
Ако не дай Боже някой се разболее и има нужда от лечение, пак става въпрос за пари!
Парите са в основата на ВСИЧКО! По-добре е да ги имаш. И то законно!

Скарах се с голямата си дъщеря точно по повод пари.
Тя се събра с едно момче и живеят заедно от няколко години. Ще правят сватба Юни месец на 2024. Много си паснаха "с чужда пита помен да правят".
Работят и двамата и изкарват много добри доходи. Не плащат за нищо. Живеят в един от апартаментите в семейната къща на момчето. Сватовете ги дундуркат и хранят!
Обаче парите си ги пръскат за глупости. Не спестяват.
От друга страна изискват от родителите да им платят грандиозна сватба, да им закупят всичко за евентуалното внуче, да им платят меден месец 30 дни в Япония, да им купят автомобил ...
Е, ми не съм съгласна!



Тема Re: Руженови [re: jumbles]  
Автор pishmangreek (новак)
Публикувано21.11.23 15:16



кАжи й го, че от мен не вдява!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.