Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 09.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.01.24 23:56



За Гъркинята нищо не е проблем и въобще Липари само си губи времето



אהבה

Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.24 08:56



Начи...
Гъркинята слухтари нонстоп кой какво постнал в клуб 40-50, видяла снимки и клипче на Лира и натрака тук емнайсет коментара за външността й, манталитета й, бившия й либовник и какво ли още не.
Долнопробни просташки коментари на освирепяла от злоба махленска клюкарка.

Теб никаква те немА със забележки и умозаключения по гъркините изстъпления.
Неква тъпа пача клюкарства и одумва начина на живот и визията на друга жена.
И Шоколадата си трае като бито дупе.

Обаче!
Алисата поставя с един постинг тъпата пача на място - щото тя си е и грозна, и дебела, и неподдържана, и се облича кофти и нонстоп си шляпа снимки и се фукляви с тъпкачи. И Шоколадата на момента цъфва да ръфа Алисата как можело и що за човек съм да пиша така на злобарката!!

По Лирата всеки може да плюва най-просташки, обаче по плювалниците на Лирата - сакън!

Ти мозъчни клетки нямаш. И от години ти намеквам и натвърдвам да не си отваряш плювалника по мен, щото си ми прекалено тъпа, за да влизам в безсмислени диалози с теб.
Обаче, си толко тъпа и упорита, че не се отказваш. В междуушното ти пространство дори и слаб биоток не протича, мисъл - хич.
Ами... и на уши да се изправиш, все тая. То, освен повече ама НАИСТИНА да не те броя за човек с нормален мозък, а само да ти викам "къш", ако изобщо си направя труда, няма какво друго.

Прекалено ТЪПА си, за да ти обръщам внимание, бе!
Кое не разбра?



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.24 09:09



Дъщеря й е наше момиче

А, не знаех, че сте роднини.
Туй обяснява защо си толко заинтересована.



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано28.01.24 09:30



Ти нормална ли си бе.. Или клубовете са станали твоя живот?! Какво значи слухари. Дир бг е публичен, това че някой не може да пише във ВИП клуб, не значи че слухари.. и значи че може да изрази мнение в друг клуб.. Проблем?!
Точно ти, ми говориш за Лира?! Стига бе.. и нея беше захапала, ама ти загорча и сега си мазни мазни на Лира.. адвокат ще и ставаш, ама Лира няма нужда от теб..
Умрял е някой за твоето внимание..


Алисата поставя с един постинг тъпата пача на място - щото тя си е и грозна, и дебела, и неподдържана, и се облича кофти и нонстоп си шляпа снимки и се фукляви с тъпкачи
Сериозно ли мислиш, че това си направила?? Ти си поставила някой на място? И чие мнение промени с излагането на себе си. Кого видяхме Гърки или теб.. колко ниско падаш и как пяна ти капе от устицата..
И последно.. задавала ли си си на въпроса Коя си ти? та на някой да му дреме ти какво мислиш? Едно виртуално дирско злобно човече.. това е! Ама нета ти е изпил и малкото мозък, който имаш.. и е останало само тинята..

Боже, Алиса станала защитник на Лира!.. а само преди време, най-гнусната и гадна помия я изсипваше по нея.. Баси.. ама ти си била много умна бе!.. : ))
Смешка.
ааа и последно.. аз внимание не искам, но обещавам аз да ти обръщам.. проблем?!



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (старо куче)
Публикувано28.01.24 09:44



Ааа и да допълня.. ако се спазваха дирските правила.. тези, на които си казала цък.. преди да влезеш в клубовете.. ти щеше да си завинаги навън. Няма човек, който да обижда повече.. и хамалите пасти да ядат пред теб
Показвала тя, кой какъв е.. слагала на място! Смешка!





Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.01.24 10:10




Ич не носиш, ей на, харчиш му парите

За Лирата дума не съм казала, работи тя таровачка



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.24 13:07



къш





Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано28.01.24 13:09



ми като изхарча моите, подпуквам и неговите.
мъж ми е, да търпи!





Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.01.24 13:25



Моят ми каза, да не си тегля пенсията, щял да ме храни. Лятото сме щели да отидем с тези пари на море, софийското

А заплатата, която ще получавам, се чудя какво да я правя. Може пък да я пестя за зимата, за ски на... поляната на село



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано28.01.24 14:27



Ти не получаваш заплата, кво лъжеш хората.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.