Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 10.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано25.01.24 23:53



И аз ще търся и ако намеря нещо интересно, ще те питам дали искаш.

И на Алиса ще вземем

да се зарадва.



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано26.01.24 00:21



Май ще е в една сватбена къща на околовръстното. Няма да е типична турска сватба. Нали сме намесени и гърци и българи, та ще е "мешана скара".


Знам, че ще има DJ и пазарят Тони Стораро. Този пее всичко - и турско и българско и гръцко и латино.

Не знам как ще се барна. Ти какво би ми препоръчала като знаеш как изглеждам.
Нещо не се виждам в рокля. Лято ще е. Топло ще е. Иска ми се нещо ефирно, но не много разголено, че ме хапят комарите. Аз съм смотана кръвна група 0(–).



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано26.01.24 00:54



Аз съм циганка и моят съвет няма да е добър.
Но купи си няколко, пък после ще избереш






Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.01.24 01:20



Не знам какво е в тези корейци. Един колега, руснак, с булче рускиня и дъщеря, преди петнайсетина ходи изгоря по този начин. Веднаж бях у тях и гледам едни тетрадки, едни домашни работи ….. на корейски. Викам му кво става тука бе ? Абе жената учи корейски. И не след дълго жената върза тенекията на колегата и забегна с корееца. И аз повече не питам нищо.





Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано26.01.24 09:56



Ей, какви хубави вълнения си имаш. Половин година време има да се барнеш! Аз не съм те виждала, но ако наистина си метнала килца има време поне 5-6 да смъкнеш.
Може би някакъв ефирен широк панталон и ефирна широка туника, в един цвят, не черно.

Нали целокупното население ходи в Асеновград, ти си близо



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор laure ()
Публикувано26.01.24 10:17



Две широки одежди дават още повече обем.
Едната трябва да е по-структурирана





Тема тъй денови [re: pishmangreek]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано26.01.24 15:36



любови па вика другата :) Кой не я е фанал, той не я е ебал - голяма работа че разказвал на следващата хахахаха!


Туй е ебане с подфъргане, никаква любов няма в него.



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано26.01.24 21:43



Не благодаря за отслабването! Всички около моята възраст като започнаха да губят тегло изпоумряха! Не благодаря! За сега пия от време на време Беналгин за глаавоболие. Нищо повече!

Широк панталон и широка туника? Сещаш ли се какъв гардероб ще стана?



Имам прекрасни прави, дълги, добре сложени крака. Затова ги обличам в клинове или плътни чорапогащници. И гледам да са наяве.
Туниките са стеснени в горната част да ми подчертават стегнатия бюст (въпреки, че не нося сутиени) и прекрасните ми рамене и леко да се разкрояват от ханаша надолу. Дупето ми е в повече, но всичко останало го анулира.

Та си представям някаква къса (до средата на бедрото) рокля с богат шлейф отзад. Вталена в кръста. С ръкавици до лактите и с много тюл около врата, раменете и ръцете да не ме ядат комарите.
Цвета тепърва ще го мисля. ;)



Тема Re: тъй денови [re: Buduhcko npace]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано26.01.24 22:04



Класиката е : с подфърганЬе и скубанЬе под мишниците...
Едно време по-често имаше материал за второто условие...



Тема Re: За да пусна тема тук...нови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано27.01.24 09:23



Това с тюла малко в повече ми идва, сякаш.
Краката ти няма ли да ги изядат комарите?
Абе намажи се с нещо, ще се свариш с тоя тюл и ръкавици през юли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.