Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 12.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Туй голям майтап билонови  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано03.10.23 02:56



човек като направи ретроспектива за едни 15-16 години :)
Сега ми е смешно, даже не тъжно - и все пак беше хепиенд.





Тема Re: Туй голям майтап билонови [re: Buduhcko npace]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано03.10.23 08:39



При развод единствените жертви са децата!
Дано при вас е минало леко и безболезнено.

Моите родители имаха много тежък развод съпроводен с много циркове.

Бях на 12 когато се разведоха и бях свидетел на караници, побоища, циркове.

Сестра ми, с 5 години по-голяма от мен, подписа, че иска да живее с баща си. Беше й внушено, че апартамента ще остане за нея ако подпише.
Аз живях в какви ли не дупки под наем когато мама ме взе и се разведе преди да се озовем в София.
В крайна сметка апартамента във Варна беше мой и се сдобих с много други апартаменти в София.

Не знам защо си пуснал тази тема.
Тема за развод ми навява само лоши спомени.



Тема Re: Туй голям майтап билонови [re: Buduhcko npace]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано03.10.23 09:49



е, то така ... всяко нещо има своите приливи и отливи; люлеенето на махалото присъства във всяко нещо; ритъмът на залюляването надясно е ритъмът на залюляването наляво ...
важното е "хепиенда" да е в сърцето ти, а не да е една куха дума



Тема Re: Туй голям майтап билонови [re: Buduhcko npace]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано03.10.23 13:27



Аз пък помня кога една стара клубарка наизвади в КНР твои стари теми от зората на клубовете, в които се фукаш къв си печеловник и либовчия - жената с дребните деца подсигурена финансово, пък наш Жейми врътка аферки и чукангелес с разни мадамки и ах, ох ебални трепети и хойкане на корем, пъ ханъмата вкъщи какво повече искала, да си гледа там децата, да си върти кухнята и да си харчи парици на рахат, без да ти се бърка. Пъ после - ауууууу! тя ми турила роги и се изнася, неблагодарната тъпа гъска в полет.

Все същият боклук си бил от младини, с одъртяването все по-противен и нетърпим.





Тема Аз пък си спомнямнови [re: alisalisa]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано03.10.23 19:12



че и теб те вевах, ти помниш ли?
ханъмите там по хаскуу вилаета, таман временен фнос от Туркийе или както вече муй името.

Темата ми попадна случайно и много се смях на развитието на нещата, и двете ми деца са при мен в немско отдавна и вече станаха големи хора

За какви глупости съм се притеснявал Боже... както казваш, една гъска в полет, я човек заеби - нека си лети в ятото (дето си и ти)

ПП: ти и оная другата дъртофела май развеждахте разни тетки баш в оня клуб, преди да го погребете. После погребахме и дъртата модерастка, дето беше причината да се превърне мястото в змиярник... като стана дума за боклук, та се сетих за вас тринките точно.



Тема Re: Туй голям майтап билонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано03.10.23 22:13



Интересна рестроспектива Джейми, и аз така от време на време се зачитам в някои мои теми, или това, което е останало след не знам колкото си бъгове и скапване на Дирника от 2000 година

ще взема, ако имам врема да потърся да споделя тук , да се посмееме.

אהבה

Тема Re: Аз пък си спомнямнови [re: Buduhcko npace]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано04.10.23 12:09



Преди 15 години си беше инфантил отсекъде, тогава те съжалявах, щото прясно нароготосен и изоставен от "гъската вкъщи". Не поумня, назлобя съвсем срещу всеки и всяка, превърна се във фабрика за словесни фъшкии, не по-смислени от тези на пъпчиво преебано тийнче от Факултето и хептен зазля като мъж.

Пъ, не си първият мангал, нито последният, кътал парици и спонсорирал дечинята си.
И те имотец сбират, и те деца хранят, и те люпят семки на седмото небе, че са най-по умни и тарикати от всички.

Но, като човек си пълен инфантилен боклук - в пъти повече отпреди зората на дирските клубове.
От много-много-много години вече не можеш да напишеш и едно смислено изречение, което да си заслужава да бъде прочетено, удостоено с внимание и уважено заради мисълта и мъдростта на автора си. Всичките ти дрънканици - кат на креслива изпаднала циганка от маалата. Дрът пръч, който не е способен да произведе друго, освен словесни лайна, си остава 6-то качество мизерник.

Аре, лапай и се потапяй в клоаката със себеподобни.





Тема Голословиянови [re: alisalisa]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано04.10.23 12:47



от професионално безработната тетка, виснала на мъдете на мъжа си - и той същия сой :)
Като се сетя, че венеца на еволюцията а.к.а. изтърсака ти печели мелеони като вдига телефони в някой индийски офис на ишлеме в Булгаристан и ме напушва смях


Точно ти точно на мен да дадеш акъл - леко няма отде да го вземеш Кътал а-у купешки лафове от хаскуу на седянката на селския мегдан, хал хабер си нямаш как живеят хората по света



Тема Re: Туй голям майтап билонови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано04.10.23 21:47



а това

אהבה

Тема Re: Голословиянови [re: Buduhcko npace]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано05.10.23 11:53



Професионално безработните тетки са само в болните ти фантазии.
До такава степен се самонавиваш, че това, което си пожелаваш от чиста омраза и отчаяние, е реалност, че изобщо не си способен да прогледнеш за реалността, още по-малко да я признаеш.

Като избълваш измишльотини в нападение правиш съвсем същото, което правят малките деца - агресиираш тотално неадекватно с цел да уязвиш "противника". Противник ти е всеки, а особено ВСЯКА. Фанат в капана на собственото си отчаяние женомразец си ти. Бас ловя, че при все претенензии колко си умен и успешен, за теб е немислим кошмар да осъзнаеш, признаеш и заделиш малко време и евро за психотерапия за твое собствено добро, пъ и това на децата ти. Ганю в класика - той най-по-умен, тарикат и самодостатъчен, сички други са тотал будали.

Като се сетя, че венеца на еволюцията а.к.а. изтърсака ти печели мелеони като вдига телефони в някой индийски офис на ишлеме в Булгаристан и ме напушва смях

Само се виж какви ги ражда болният ти мозък. Ти не си нито родител, нито с грам мозък, нито мъж, нито нормален човек, бе. Сетил се бил той каква измишльотина да сътвори по адрес на кого - на децата на анонимни за него потребители в нета.
Барем за секунда дали протича мисъл в междуушното ти пространство, че в момента нижеш пълни глупости? И то, като мръсноуста малограмотна мангалка от маалата.

Мъ, 50 годишен миндил си, бе. Никога ли не се оглеждаш във връстниците си, особено мъжете? Пъ да ти влезе малко от малко в кухата кратуна поне като наблюдател кой как се държи, комуникира, разсъждава и с какви похвати си служи, за да придобие социална стойност.

15 години все по-зазляващ и все по-игнориран мизирабъл в периферията на дирските клубове??? Клечи и чака да се появи некой/някоя неслучайно обезвипен/а, за да си издрънка латернаджийските тъпизми?

Докато хората, МЪЖЕТЕ, отделили време да пишат в дира, си разговарят най-спокойно в клубове, до които ти от много "акъл" нямаш достъп, но и да ти го дадат, пак ще си в пълен игнор. Щото не ставаш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.