Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 29.05.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Към parvaty  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано23.09.23 16:42






Parvatke, ако знаеш колко ме интересува твоят емигрантски живот душко, мани, мани, сън не ме лови, да ти чета личните данни

Къса ти е паметта муцка, ти беше тази, която преди години на бележки ме разпитваше как се свалял италианец хахах и че страшно много искаш да си имаш италиански бойфренд и да останеш в Италия.
Сега ще кажеш, че не е вярно, че мразиш Италия, ами свиквай бе мацка като германка вече трябва да обожаваш Италия, всеки уважаващ себе си германец с възможности почива лятото не къде и да е , а именно в Италия, най вече по езерата, хубава вечер Парватке и понеже знам, че ти четеш и нюхаш навсякъде ти пиша тук, че там съм безвипна, и да чета по диагонал и ти четеш, лошо няма Поне за четенето не могат да ни сложат вип, хахах майтап, вип четене

אהבה

Тема Re: Към parvatyнови [re: Laugh2O23]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано24.09.23 15:04



Не мога да изтрия поста

ама се сетих, че тази, която ме питаше за италианските мъже бе една друга ,с лилав ник по тъмно лилав и май се изписваше pyrvati или нещо такова, беше друга


Така, че поднасям най искренни ИЗВИНЕНИЯ на Парвати, объркала съм се, сори Парватке, като го прочетеш, ако го прочетеш, че тук си говоря сама хахаха

Редактирано от Laugh2O23 на 24.09.23 15:01.



Тема Re: Към parvatyнови [re: Laugh2O23]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано24.09.23 15:27



Даже и така не й е ника, но е ясно коя е. Пак от Германия, че обяснимо



Тема Re: Към parvatyнови [re: Albena l]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано24.09.23 16:30



даааа беше някаква друга обаче, извиних се на Парватката даже и на бележка, сега си спомних, еми то след толкова време кой ти помни

ама и аз съм една отнесена, хич не ги помня историите тук

אהבה

Тема То голямата файданови [re: Laugh2O23]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано26.09.23 00:51



италианец, важното е да ти плаща сметките и да те води насам-натам





Тема Re: То голямата файданови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано26.09.23 22:26



То тези неща всеки постигнал нещо в живота си мъж ги прави, независимо от националността, но италианците са отлични ухажори, поне това право имаме ние жените, да ни ухажват добре



אהבה

Тема Да,нови [re: Laugh2O23]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано27.09.23 02:54



по приказките ги бива, заучени от детинство. Едно славейче ми пее, че не могат да еват, та го ева аз за утеха...





Тема Re: Да,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O23 (sorridente)
Публикувано27.09.23 10:40



Е при теб как се развиват нещата аз лично не знам, но при мен всичко си върви ръка за ръка, слава на Всевишният



אהבה


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.