Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 02.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Лиске..нови  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано02.03.23 09:07



искам мнение. Ти понеже се занимаваш с цветове и т.н., кажи ми, как ще е най-добре да направя. Спалнята ми е около 20 и малко квадрата, юг, но отпред има сграда, първи етаж, голям прозорец.. Таака.. искам да я разделя на две, но не физически.. а по цветове.. Самата спалня е до прозореца, а след това има масичка и два фотьойла.. мисълта ми е като се измъдря от леглото, да си пия кафето там.. без да се разнасям по стаите.. Та конкретния въпрос е.. искам два цвята.. как да го направя.. и как да ги съчетая..
Всякакви мнения са ми полезни.. и от другите в клуба..
предварително Благодаря..



Новак, я!..

Тема Re: Лиске..нови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано02.03.23 09:41



Не съм Лиска, ама щото съм на линия.



При мен кухнята е в два цвята, ама в другата ми къща. Три стени са корк, едната е зелена-убиец Но пък там са шкафовете, така че се вижда малка част над шкафовете. На мен си ми харесва))



Тема Re: Лиске..нови [re: ShokoLada]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.03.23 11:02



Може би трябва да подскажеш водещия цвят, който ти харесва, понеже възможностите са безброй, може би да споменеш и цветовете на сегашните мебели (спалня, масичка, фотьойли, може би има и шкаф/гардеробче).
При нас детските стаи са така, с един лИляв-лавандулов цвят и вторият вече по избор, имат си бюра и столове, шкафчета разни, книгите са на открити лавици с цел да събират прах... грешка, ама така ги направихме. Един приятел по женска линия, вътрешен дизайнер, измисли всичко и спазихме точ-в-точ каквото каза.



Тема Re: Лиске..нови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.03.23 12:26



вапцай си я в кот те кефи.
твоя спалня е, ти ще си пиеш кафето там.

Чакай да ти постна от една от стотиците интериорно образователни


снимки на две кьошета в нечии апартаменти, които не само като цветни решения, ами и като мебеляк и аксесоари направо ме врънкат от снимката - ела се разпльокай тук и си пий кафето. Чудя се даже кое от двете повече си го искам вкъщи. Май второто:



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Лиске..нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано02.03.23 15:01







Тема Re: Лиске..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано02.03.23 18:02



Благодаря.


Ми умувам го, ама нещо го нямам като картинка в главата си и това ме тормози.. Аз искам да запазя максимално светлината, защото тази част в близост до прозореца е ок, но после става по-тъмно, та с ярки краски дали мога да я увелича, макар и чрез илюзия.

Новак, я!..

Тема Re: Лиске..нови [re: Crrafterr]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано02.03.23 18:05



Е точно тези безброй възможности ме объркват. Цветът няма значение, всичко се променя. Търся уют, а не лукс.. Сега ми е паднало да творя.. ама хлъц, запецнах.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Лиске..нови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано02.03.23 18:10



Да, това е ясно, че каквото сътворя, това ще си го гледам, но въпросът ми беше има ли цветове, които отразяват светлината или създават илюзията на по-светло.. без бялото обаче.. Т.е. ако едната част откъм прозореца е по-тъмна, а другата по-светла дали ще е ок, такъв контраст..
Не, тези и двете не са моето..

Новак, я!..



Тема Re: Лиске..нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано02.03.23 18:14



Благодаря, Джъмби.. гледах в нета, ама това са ми тежки цветове.. абе друго ми се върти в главата, ама не мога да го избистря.. Само едно знам, че ще има.. облачета от памук вътре с лед осветление за елха.. : ))) това ми грабна сърцето.. като го видях.. един вид светлинки..



Новак, я!..

Тема Re: Лиске..нови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано02.03.23 18:15



като няма как да постнеш чертеж, поне обясни като човек кое как точно ти е позиционирано в стаята, че да добием представа.
Стаята - колко е дълга и широка, прозорецът от по-тясната или по-дългата страна е, на коя стена е вратата, спалнята къде е спрямо вратата и прозореца, масата с фотьойлите къде е, има ли масивна мебел, гардероб, той къде е.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.