Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 12.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Така..нови  
Автор ShokoLada (член)
Публикувано22.01.23 17:18



понеже се оказва, че всички знаем всичко, я ми кажете какво не знаете и не можете.. т.е. тема за неможене... : ))))
За съжаление тези дни са ми доста натоварени ще се включвам, когато мога и ще споделя какво не мога и не знам.. май са доста неща.. : )))

Новак, я!..



Тема Re: Така..нови [re: ShokoLada]  
Автор NUT (ентусиаст)
Публикувано22.01.23 17:21



ами не мога да се уригвам изкуствено - а мн искам да стресирам и разсмивам хората около мен!





Тема Re: Така..нови [re: ShokoLada]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано22.01.23 20:02



Честно казано, точно за това си мислех, не знам китайски език, много съжалявам, че не започнах да го изучавам когато бях по млада, от това, което виждам сега как върви светът май в Азия е бъдещето, кой знае, та не знам китайски. Не мога да програмирам и да съм ИТ специалист, язък, един прост юзер съм

Не мога да шофирам Ферари, никога не съм имала този шанс, но и да ми се отдаде трябва да направя курс за шофиране. Не мога да пилотирам самолет, то е ясно, това си е по скоро мъжки занаят. Не мога да оперирам, нямам медицинско образование, хирург не мога да бъда, но пък се научих да бия инжекции, просто защото при нас за една подобна процедура, посещение у дома се изискват между 15 и 25 евро, не са включени в застраховката и за да ходиш в спец кабинет е егати разтъкаването, та когато оперираха мъжа ми преди години трябваше да се поставят още 5 инжекции и аз се научих и му ги поставях, много съм добра, безболезнено



Тема Re: Така..нови [re: ShokoLada]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано22.01.23 20:37



Не мога нищо от това, което ти можеш: не мога да вържа две жички, не мога да лепя плочки, не мога да работя с бормашина и с винтоверт, не мога да сменям гуми, не мога да въртя баданарка, , да сглобявам мебели......даже не мога да се сетя за цялата мъжка работа, която ти можеш, а аз не.





Тема Re: Така..нови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.01.23 23:01



Мисля, че прекалено се вживяваш.
Явно, отвикнала си от клубния климат





върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Така..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.01.23 01:44



От мъжките работи не мога да играя карти и футбол. Никога не съм играл.





Тема Re: Така..нови [re: Koftia]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.01.23 09:29



Карти мога да играя-сантасе и белот. Табла също играя. Футбол играя от една година, с внука. В повечето случаи съм вратар



Започвам и Черен Петър да си припомням



Тема Re: Така..нови [re: ShokoLada]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано23.01.23 13:24



Не мога да лея бетон и да проектирам къщи.
Знам как искам да изглежда перфектната за мен къща, но не мога да направя изчисленията на носещите структури.

Иначе с вътрешния интериор се справям повече от прилично.
––––––––––––––
За неможене:
– не мога да режа лозе. Никога не съм имала такова и не ми се е налагало.
– не мога вече да чистя дом/апартамент. Боли ме кръста само от смяна на спално бельо на едно легло, а спалните са 4. За прозорци да не говорим!
– не мога да си ремонтирам сама автомобилите. Мога да им долея масло и течност за чистачки и до там. Карам ги на ТП и много ми се радват, че карам перфектно поддържани автомобили.
– не мога вече да скачам на въже. Задъхвам се. А толкова обичах!
– за разни мъжки работи ако кажа, че не мога ще излъжа. Все пак повече от 33 години аз съм мъжа в семейството. Няма "мъжка" работа със зеге, водоструйка, бормашина (ударна и обикновена), винтоверт, шлайф машина, дърворезачка, косачка и пр. да не съм работила.

Дано съм била полезна в темата ти.



Тема Re: Така..нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.01.23 13:50



ей, какво се сетих


Ти и Шоколада отивате в Русе да смените лампата на Албенка! Тя ще плати, вие поне няма да искате секс



Тема Re: Така..нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.01.23 13:59



Вчера се обадих на един ел техник, познавам го, не е случаен. Каза да си купувам лампата, па той ще дойдел някой ден

Когато имал време - тогава. Хич нямало да се занимава да бърка в нея, да вади там нам кво и да го сменя
И айде стига с тая лампа. Детето ще дойде за Великден и готово




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.