Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 24.09.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема То като умрешнови  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.12.22 00:32



Голяма работа. Аз като казвам, се едно някой ме чува



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано23.12.22 00:43



Да не те хващат такива помисли!
Иначе е така. Като умреш не ти пука какво се случва после!



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано23.12.22 00:48



Не си го и помисляй! Само Господ ще каже колко ще живееш!
Аз нали се опитах три пъти да приключа с живота?! И какво? Камара операции и разкрване по РПУ-та на МВР и куп глупости!
Я Си гледай внучето и сина и снахата и не си скършвай хатъра.



Тема Re: То като умрешнови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.12.22 00:57



Абе аз имам гроб, на баба ми. Ма никой не знае къде е той. Никой не чува. Те даже не знаят кой е гроба



Тема Re: То като умрешнови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано23.12.22 01:03



Дали да не си наглася едни дрехи. И искам да е затворен ковчег. Къде да го напиша това



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.12.22 03:54



Ако е в друго населено място, та и в същото, масово не се ходи и се забравя мястото.



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.12.22 05:16



Преди 7 години баща ми го погребахме според желанието му.с дънки и много шарена австралийска риза както на ландскнехтите - всеки ръкав отпред и отзад в различни цветове, предницата и гърба - също. - 7-8 различни цвята, за неудоволствие на някои от присъстващите бабички.Един от двамата му живи тогава братя каза на поклонението два-три подходящи вица тип черен хумор за лекари.
Само че човекът си беше на 84 с много болести, вкл. онкологичнии и почина от пълно изтощение на сърцето. На теб ти е много рано.Един вид бабата я хваща следродилна депресия.На жените не ви отива да се поддавате на такива настроение.Мъж да провеси нос и да посегне към шишето или нещо от сорта - често става, но жените по принцип сте по-оцеляващият пол.



Тема Re: То като умреш [re: Albena l]  
Автор 741 ()
Публикувано23.12.22 11:19



Може вече да не е на баба ти.
До гроба на баща ми почти веднага погребаха някаква баба и никой не се грижеше. Имаше в началото дървен кръст с име и година после изчезна и остана без нищо. Понякога ние чистехме мястото, иначе бурените стават по 2м високи. На десетата година тоя гроб вече си има нов обитател, новите близки си го поддържат.



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.12.22 11:51



Дали да не си наглася едни дрехи. И искам да е затворен ковчег. Къде да го напиша това

в завещанието.
ама като ще си в затворен ковчег, все в гз дали си с нагласени дрехи, по нощница или гола - кой ще те оглежда?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Редактирано от alisalisa на 23.12.22 11:54.



Тема Re: То като умрешнови [re: Albena l]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано23.12.22 12:25



Ама ти още ли не заръчала какво да те правят? Тука ред няма)
Аз като младd исках да съм при мама и баба. Имаме платени гробове за вечни времена и ги поддържаме изрядни. За нашето семейство това е важно, уважение към родителите, бабите, дядовците.
Но... сега като гледам как мама вече е на възраст, за мен е по-трудно да пътувам до родното ми място, цялата поддръжка на гроба на татко и дядо/баба по бащина линия е на гърба на брат ми. Гробът на баба и дядо по майчина линия също те ги поддържат вече. Ясно е,, че брат ми ще е при татко т.е. там ще се поддържа от племенниците. За други гробове също ще се грижат, ноооо след тях вече всичко ще отиде... Да слагам тази грижа на децата ми, да пътуват, за да поддържат моя гроб-НИКОГА!

Вече знаят : ще ме горят. Голямата част от праха да хрърлят по планини и пътеки. Мъничка част да занесат при мама и баба. И една още по-мъничка-при татко и другите баба и дядо.

Затворен ковчег задължително, защото съм суетна. И да ме изпратят с песента от

и


Част от моя прах ще бъде там, където ще е малка част от праха на Карамфилов, но още не сме се стиковали. Ако не... все ще се намерим, там, сигурно е, че ще сме заедно.
По-голямата част от него ще бъде при младежа, който си отиде без време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.