Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 02.07.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови  
Автор pishmangreek ()
Публикувано22.12.22 23:21



а?

Непростимо!

Покрай коментар на геврека,
за това ли иде реч? :







Ние не запазихме подписите. Стаята е ремонтирана и преобразена естетично.

Ще пусна снимки и от сегашното състояние.



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано22.12.22 23:24



Аз изобщо не разбирам как е възможно да си пазиш некви подписи



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: pishmangreek]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано22.12.22 23:24



Ще се опитам максимално да спазя ракурса на снимките, да не ми се кара Алиса.





Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано22.12.22 23:40



Ми като десетки пловдивчани ти идват на купоните и се подписват на стената, че са били тук.
Докато бяха в трудната тинейджърска възраст им угаждах, само и само да споделят и да сме Приятели освен майка и дете.
Аз помощ от баща им никога не съм имала. Той ми е четвъртото дете!
Сега предпразнично толкова ми е прекипяло, че ми идва да си отида в софийския апартамент и да остана там до 03.01.2023.
Няма да го направя заради децата. Те очакват светла Коледа и трупат подаръци за всички под елхата и очакват от мама да направи меломакарони и коледна вечеря.
Няма да ги разочаровам.



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано22.12.22 23:49



Е аз отивам при децата в сф и майната му на всичко.
Още имам едни сентименти, ама майната им и на тях



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: pishmangreek]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано23.12.22 00:03



Чакай сега, как успя да снимаш нашите стаи?!?





Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: Crrafterr]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано23.12.22 00:25




Усмихна ме. Ако е така, не съм сама.
Пък ти си далеч по-образован.

Малката я оставих (изпуснах) да прави със стаята си каквото реши.
Нещо, което не позволих на голямата.
Синът ми беше далечпо-семпъл и неговата стая не беше толкова трудна за реновиране.



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.12.22 02:18



Въх! И с каква цел диваненцето си е окепазило хубавата стая като изоставен градски подлез?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първнови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано23.12.22 06:00



Те нещата се случваха постепенно между 6-ти и 12-ти клас.
Нали ми е изтърсака, беше ми писнало да се карам на деца да си пазят и грижат за стаите.
Това го оставих да се вихри да видя до къде може да стигне. То на пул партита по 20 човека и всички се подписваха на стената.
Като боядиса с черна блажна боя една стена до вратата ми прекипя!
Поне се оказа мъдро детето и не се повлече по акъла на разни съученици като

.

Евала на куража на гръка да стърже 10 дена лепило и хартии от стените и мебелите. Да грундира и боядисва!



Тема Re: Баси! В клюкарника да нямам нито една тема на първ [re: pishmangreek]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.12.22 06:12



Е всеки път като кажеш "гръка" се сещам за наша Теменуга как казваше така за нейния Димитрис.
Бог да ги прости!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.