Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 02.07.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Младите - с родителитенови  
Автор Crrafterr ()
Публикувано10.12.22 21:58



Стара тема, но картата е прясна-прясна:



"Дял на младежите 25-34 г., живеещи при родителите си"
- с проценти по държави.
Източник: Евростат.

Преди нас е само Словакия с 56.6%, ние сме с 52.8%. Непосредствено след нас е Гърция с 51.6%.
Най-разделени са, като гледам, в Дания - 1.8%, после Финландия (4.0), Швеция (4.1) и Норвегия (4.2%).

Има следното мнение:
"Това не винаги е признак за изостаналост.
Ако българските млади предпочитат да живеят с родителите си, това е защото семейните връзки са по-здрави. И това е чудесно. Безценно е!
Затова нямаме масови убийства в училищата.
Затова у нас безумните джендър идеи се посрещат скептично.
Връзката между поколенията не е котва, която спира прогреса. Тя е приемственост. Морална подкрепа и психологически комфорт."

Аз нямам мнение. Искаше ми се да е така като в картата, но моите избягаха. Имам усещане за вина.

Редактирано от Crrafterr на 10.12.22 21:58.



Тема Re: Младите - с родителитенови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано10.12.22 23:05



Искаше ми се да е така като в картата, но моите избягаха. Имам усещане за вина.

Ако човек спре да живее с родителите си на 25 и пак заживее с тях на 55, това брои ли се за здрави семейни връзки?
Ако да, потърпи още 20-30 годинки, като престарееш, децата ще те приберат при тях и вече няма да се чувстваш виновен.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Младите - с родителитенови [re: Crrafterr]  
Автор NUT (член)
Публикувано11.12.22 15:47



аз на 22г станах майка И с бащата на дъщеря ми излезнахме на свободем наем...
нищо че сме софиянци и имаше стая за нас при и двете фамилии...
никога не съм искала да бъда зависима И понеже като скорпион...съм мн капризна и изискваща...винаги съм искала аз да съм господарката на моят дом!!!
на дъщеря ми и гмецнах ЧЕ когато иска да се изнесе с мъжът до себе си - да е независима и да живее свободно!!!



Тема Re: Младите - с родителитенови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.12.22 18:43



И ето така се става лидер по популация живееща в собствени жилища - Иванчо на 30 живее при мама и тате и всички са в собствено жилище





Тема Re: Младите - с родителитенови [re: Crrafterr]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано11.12.22 19:00



Още на 23 годишна възраст напуснах родителският дом и до ден днешен не само, че не живея с родители, но даже съм и в чужда страна, така, че

Лично аз не мога да живея нито с родители, нито с деца, естествено никога не казвай никога са казали мъдрите хора, но след толкова много години мисля, че ще бъде трудно да не кажа невъзможно да се нагаждам и свиквам с други хора.



Тема Епанови [re: Laugh2O22]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано11.12.22 19:05



ти дятиту го захвърли, като тръгна да се местиш в чужбината, ку си спомням правилно


Мноу грехове имаш за изкупуване, мноу лоша карма.



Тема Re: Епанови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано11.12.22 19:11



никой не съм захвърляла, защо ти да не би да си захвърли екс жената, не, просто животът се развива както се равива

тези дни издирвам бившите си съученици от гимназията да си направим среща на випуска и ...всичките са масово кой с втори, кой с трети брак, кой още ерген се води...ама за жените иди дойди да са сами, но мъже стари ергени...тъжна работа, зарежи



Тема Ауе пача,нови [re: Laugh2O22]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано11.12.22 19:29



каква екс-жена, детето ти помни ли те въобще, освен като оная дето го заеба за да легне под първия дето се нави да и плаща сметките ве алоу





Тема Re: Ауе пача,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано11.12.22 19:38



мъко, мъко...и сто години да минат пак нема се промениш бе младеж

, та ако ще и половин Европа да нае....ш



Тема Re: Епанови [re: Laugh2O22]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано11.12.22 21:32



На последната среща на випуска от гимназията през 2019 не ходих.И без това са дошли половината и с едно изключение ги срещам чат пат.
От тези от началното училище и прогимназията, както неколкократно съм споменавал, вече ги няма петнадесетина от мъжете.Почти всички от комбинацията от алкохол и отчаяние.За отбелязване е, че повечето са тези, които повтаряха класове - с едно изключение, които не завършиха или едвам добутаха средно - може би от манталитет, среда...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.