Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 21.05.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Събирам идеи за коледен подарък  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.12.22 15:11



Ами... всичко си имам. Преди 2 месеца направих 60 години. Децата не ме питаха какво искам, бяха си решили. Карамфилов пита, разпитва и аз казах: вземи си 4 дни отпуск хи да отидем някъде, не сме пътували от 2 години.
Така и стана.
Ама сега идва Коледа. Децата били решили, така ми казаха. Карамфилов не пита, знам ли го. На акъла ми е пак 4 дни на отидем някъде, ама то пък след РД вече ходихме. Февруари предстои традиционната ски ваканция.
Мамка му, какво й трябва на една баба на 60 години, която си има всичко?
Мечо Пух : Какво се подарява на някой, който иска всичко, а няма нищо?
Ружа : какво се подарява на някой, който не иска нищо, а има всичко?



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (член)
Публикувано14.12.22 15:26



ама и ние си имаме всичко
но си подаряваме подаръци
от мн години ми е традиция да подарявам за Коледа парфюм на Нутчо И той винаги тръпне в очакване с какъв нов аромат ще го изненадам
за тази Коледа Нутчо ме пита от какво имам нужда И аз му отговорх...от мъжка изненада





Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.12.22 15:30



Абе... парфюми, вече заливам тоалетната с тях. Нищо че са....дет викаш ти, маркови и ... ецетера

Не искам мъжки изненади, това ще го вкара във филми. Знам, че ще измисли нещо, ама що да тормозя човека? Пък... знам ли, ще прочета темата до края, ще мисля още



Тема Ей затованови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Buduhcko npace (старо куче)
Публикувано14.12.22 17:44



на свинете не се дават бисери

В кочината имат всичко.



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.12.22 17:50



Мамка му, какво й трябва на една баба на 60 години, която си има всичко?

Абе имаш 5 дка двор, дето си плаче за озеленяване и се чудиш за подарък.
Найш ли какви маркови рози продават! Пък луковици на цветя, храсти, палми, дръвчета... Правиш си един списък, поръчваш и децата плащат.

Пък ако ще ти финансират и пътуването, могат да ти поемат командировката за

- тематична разходка.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.12.22 18:24



Да кажа, встрани от темата, че тая работа със ски ваканция на 60+ е доста рискована. Дори леко несложно падане може да докара месеци физиотерапия, ако не сте заклети спортисти. Само да кажа



Имаш ли си комплект аксесоари за вино?



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.12.22 19:36



Имам малко над 3 дка. Имам рози вкоренени, не съм ги броила скоро. Луковици, цветя... така е, но все още строим. Имам цветни алеи, билкове, но все още нямам обща концепция. Да взимам, после да местя, не ми се ще. Това ще са подаръците следващата година. Нека да завършим строителството поне в единия имот, близо е.
Не ми се пътува никъде, ни къ де. ! Аман от път, ако ще да раздават аленделоновци и туи без пари





Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.12.22 19:39



Ските-снощи казах, че вероятно тази година аз няма да карам. Е, може да пусна някой и друг скиорски път и толкоз. Но Карамфиливо още няма 60, пет години го делят от заветната възраст. Освен това ще сефтосваме Ружко


Аз ще гледам или лекичко така, отстрани.
Има аксесоари за вино, но....за София. Да, идея, за село нямам. Благодаря!



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.12.22 19:58



Колело имаш ли си?
А въдица?

Аз пък ще си подаря нови цайси





Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.12.22 20:08



кокичета, мускари, нарциси, ириси, лалета, лилиуми, амарилис, хемерокалис, декоративни луци, гладиоли... уф, има поне още 50 луковични цветя, кое от кое по-ефектни. Като си ги набоцкаш на групи, по 5-10-20 луковици, ефектът е уау.
Най-хубавото на луковиците е, че можеш да си ги вадиш и местиш, също да си ги съхраняваш поне 1-2 години, докато ти дойде музата да ги набоцкаш.

На, гледай тук каталог с луковични цъфтя, да ти потекат лигите:




ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.