Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 03.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано17.12.22 11:27



Вчера пък слушах по новините как ПАНТОФИТЕ били сред най-нежеланите коледни подаръци.

Защо бе?!

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Sarayah]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.12.22 13:05



ЗАЩОТО Е зима и е най-близко до съзнанието, редом с чорапи и шал. Даже Липари нали поиска да поръча, май и Крафтър. Свършили били, пантофите, е от определен сайт де.

Джапанки зимата някак не е желан подарък, кой ти мисли за лятото


На мен ми потрябваха джапанки преди няколко години насред зима. Трудно намерих, не било сезонна стока



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано17.12.22 14:04



Абе друго си е вместо да висиш над гозбите с лук да пиеш чаша с шампанско по халат до някой топъл минерален басейн, помисли пак





Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Laugh2O22]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.12.22 16:35



Няма по-голям кеф от рязането на лук и други храни, които след това ще хапват близките ти с усмивка и веселие.
Находих се на минерални басейни, купих си имоти с минерална вода, с нея и градините си поливам.
Шампанско да не видя


Виж бърбън е греян коняк зимата, може, но в нашето си спа.



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано17.12.22 17:56



Затрудняваш ме, видимо си имаш всичко, създали сте всичко необходимо за хубав и спокоен живот, еми наслаждавай се и готви за близките си кюфтета и лукова яхния, това те прави щастлива, ами дерзай, защо ни питаш тогава за идеи за подаръци, след като имаш всичко

питай за нещо, което нямаш, което ти липсва, което не знаеш как да го направиш



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано17.12.22 18:10



Баскетболна топка подозирам, че също си нямаш, не само часовник с кукувица. Топката върви и с кош, който да монтираш на подходящо място и височина.
Така ще можете да си тупкате топката с Карамфилов

Пък и други ще се възползват.

Аз бих предпочел да ми подарят маса за тенис. Ама никой не се сеща.

ПП: А аквариум, аквариум?

Редактирано от Crrafterr на 17.12.22 18:11.



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Laugh2O22]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.12.22 18:18



Е, то, ако едничката ти алтернатива на кюфтетата и яхнията с лук е да те заведат на СПА с басейн и шампанско...
Ти така ли си го представяш лукса - 360 дни Пепеляшка вкъщи и 5 дни царица Клеопатра на хотел и шампанско. После пак Пепеляшка...



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.12.22 18:20



Аз бих предпочел да ми подарят маса за тенис. Ама никой не се сеща.

Ми поискай си, де. Ама тоз подарък си върви и с партньор/ка за тенис, г-жа Крафтърова да не вземе да си поиска пушка и патрони за глиган, за да ти върне жеста?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT, jumbles

Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Laugh2O22]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.12.22 18:38



Не, не че имам всичко, а съм някак минимилистична. Тук дадохте добри предложения, аз си имах неща на ум и все току си кажа : то пък това защо ми е


Най-ми се иска повдигнатите лехи за градината да ми направи.
Чета с интерес, не само за мен, а като идеи и аз да подаря на близки хора.



Тема Re: Събирам идеи за коледен подаръкнови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.12.22 18:44



Нямам баскетболна, имам футболна. Това е идейно, идват децата с техни приятели с децата им, да има. Аз така и не залюбих този спорт, обичам волейбол, бадминтон.
Карамфилов много обича тенис на маса, аз си падам по билярда. Маса е предвидил да си купи, те са толкова разновидности, че няма как да избера. Пък и над 1000 лева, айде ся



Аквариум си мислех. Той се е занимавал едно време с рибки. Благодаря за тази идея. Мислех на внука да подаря, но щерката ме отряза

П. П. Подскажи деликатно за тенис масата




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.