Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:20 15.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "ескейп стаи"!нови  
Автор NUT (член)
Публикувано08.12.22 16:33



ходили ли сте по такива
за днес Нутчо с още две близки двойки имаме резервация за подобна игра - и Нутчо ми вика това е твоята изненада от нас...за да ни измъкнеш от стаите!
аз му гмецвам че съм виждала подобни стрховити...на които хората крещят и викат че искат да излезнат!
той ми вика че тези са само логически подходи...в което съм мн добра!
аз му викам че бях добра преди години - сега съм една баба с гладък мозък!!!
той ми вика че не познава човек с по-богата обща коутура от мен и че никой не би ме бил на логика стратегия и пъзели!!!
и се почуствах значима - и ще рискувам да изживея подобно предизвикателство!:)))
ако някой от вас е минавал подобни забавления - моля соделяте!





Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.12.22 16:42



Ние не сме ходили, но сме подарявали на племенници и на дъщеря ми. Преди това много дълго оглеждахме, за да сме сигурни, че са за точните възрасти и хора като натури и характери.

Няма общо с общата култура, а в избора на стаята и предизвикателствата, които трябва да посрещне човек. Ако сте в стая за деца, нямате проблеми, предполагам.



Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (член)
Публикувано08.12.22 16:59



ама ние сме хора на възръст
с деца ли ще се сръвнява ме?
аз дори ще си взема очилата - ако трябва да разшифровам някакви символи



Тема Re: "ескейп стаи"! [re: NUT]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано08.12.22 17:01



ИМА И "деЦки" стаи, нутилия

)!!


Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.12.22 17:03



Всяка стая е в зависимост от възраст и ако ще физически и психически възможности. Ще се радвам да споделиш след преживяното.
Аз смятам да опита тия дни в детска стая, но трябва да видя дали има за четири годишни хлапета. Ако няма ще е с другия племенник-15 годишен.



Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано08.12.22 21:02



Аз съм ходила 2 пъти. Все в чужбинско. Единият път синът ми така искрено се ядоса и фуча-буча, че беше смешно. И двата пъти не се справихме де. Бяхме все чужденци. Кой чул, кой не разбрал, кой не видял. Емоция беше, говореше се и викаше на всички езици

Едната в нашата група имаше собствена Къща на ужасите и ескейп стая в чужбинско - май беше белгийка, не помня. Тя се ядосваше почти колкото сина ми. Аз бих потретила.

Сестра ми ходи в София на 3-4 Д ескейп. Каза, че през цялото време й е било лошо и е провалила играта. Тя не би повторила.



Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано08.12.22 21:07



Щерка на приятелка работеше в такава, та да, влизала съм. Тогава им беше началото и бяха хит. Харесваше ми фантазията, усилията да се постигне някаква автентична атмосфера...

Но и наистина можеш да направиш паник атака, ако не си свикнал дълго време в затворени пространства.

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор crystalkyle (старо куче)
Публикувано09.12.22 03:06



Забавно е, непредвидимо, зависи как е програмирана задачата и понякога куца, но си е забавно. Обикновено са франчайзи, така че би трябвало да няма неприятни изненади.



Тема баси якото:)нови [re: NUT]  
Автор NUT (член)
Публикувано09.12.22 16:14



ние бяхме 7 човека за тайният бар на Ал Капоне по време на сухият режим
най-важното беше да открием кои са 7те щата в САЩ в които е имало тайни барове и казина на Ал Капоне...
декори обзавеждане и страхотни + страшно мн загадки пъзели и логика уникални
минахме през 3 стаи...на които трябва да открием как да влезнем...без никакви видими врати...бяхме с тефтер в който записвахме познатите щати...
имаше и качествена бира за всички която да си пийваме - аз пийнах само една глътка
за наздравица за старта ни на играта...не исках да ми се допишка...
имаше таймер за време който се включва в момента в който влезнем в бара И трябва да се справим за 70мин...
ние не бързахме НО се справихме за 25мин


след като се измъкнахме - си направихме снимка с аксесуарите...Нутчо си сложи един розов дамски корсет
това не е за малки деца А за големи като нас!
препоръчвам да се забавлявате и да ви заработят сивите клетки!



Тема Re: "ескейп стаи"!нови [re: NUT]  
Автор pishmangreek ()
Публикувано09.12.22 21:11



Не съм влизала в такива стаи. Нямам идея за какво иде реч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.