Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 18.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пушачинови  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано07.12.22 07:49



Ако сте опитвали да откажете цигарите, как стана?

Споря с колежка дали смученето на електронните цигари й помага да ги откаже/намали или не?

Твърдеше в началото, че са добър заместител, но в крайна сметка пак си се върна към обикновените.

А имам спомена за баща си, който ги отказа само и единствено благодарение на воля и самодисциплина.

Какво ви кара да пушите, какво би ви накарало поне да направите опит да ги спрете, прекалявате ли го, навик ли е, зависимост ли, какво...

Аз самата не пуша.

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Пушачинови [re: Sarayah]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.12.22 09:26



Аз съм писала за себе си в другия клуб по тази тема, но ще ти кажа и на теб. Не пуша от 17 години, преди това имам 22 години пушачески стаж, като напоследък по 2 кутии на ден си ги оправях като стой та гледай. Работата ми е седене по цял ден, блъскане на "умната глава" да измисли нещо още по-умно и цигара след цигара.

Оообаче, се запознах със сегашния ми съпруг. Той беше отказал цигарите 3 години преди това. И в един момент виждам, че посяга от моите цигари. Веднъж, втори път, трети.... Стана ми адски кофти, че три години е държал, а сега покрая мен може да пропуши пак. Реших, че трябва и аз да ги спра. От любов))) Лесно е да се каже, ама трудно да стане (преди това бях опитвала и докарвала до 2 дни без цигари).

И така, през деня намалих, докарах ги до кутия и половина, вечер иди-дойди, стисках зъби (ама тогава се пушеше и в ресторанти и на работното място). Много ми беше трудно след секс. Боже, това си е егати кефа, след оргазми цигарката си е пак оргазъм. И пресегна аз за цигарите, той ми хване ръцете и ... айдееее, пак

Няма да разказвам с подробности за тези най-тежки моменти на цигарената слабост.

Признавам, че опитах с таблетки табекс. По схема се пият. Забравила съм колко време пишеше да се пият, но аз на третия ден нито исках цигара, нито мислех за цигара, а само как ще зарадвам любимия мъж, а и да задържа неговото 3-годишно геройство.
Това е, аз си имах муз Човек тябва да има стимул или муза. Много съм горда и смятам, че това е много голямо мое постижение, защото знам колко хора опитват и не успяват. Но не е недостижимо. В днешно време като се сетя и какви пари са това...уДжас.

П. П. Първите няколко месеца и двамата си припалвахме пурети. Ама така, на празник. След това хич дори не се сещам, че някога съм пушила. Ако не си виждам снимките, на които цигарата все ми е в ръцете или устата, през ум няма да ми мине, че някога съм пушила.
И пушачите много миришат, гадно миришат. По-късно ще пиша как и защо мъжа ми беше отказал цигарите.



Тема Re: Пушачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.12.22 11:17



Най ми е любимо непушач да разпитва за начини как пушачи да откажат цигарите.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Пушачинови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.12.22 11:27



Ако непушачът има повече контакти и да разбере повече "Хфатки", що не?



Тема Re: Пушачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.12.22 11:32



тва ако ставаше с разбиране на хватки от питане и гледане, всички кучета щяха да са касапи.



никотиновата зависимост е по други механизми, от които зяпачите непушачи обичайно хал-хабер си нямат. Те, и повечето пушачи си го нямат, ама поне не се насмитат да събират акъли, за да тероркат някой друг. Щото пушенето не ги кефело.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Пушачинови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.12.22 11:39



Айде ся, крОти там. Да има тема. Все може да помогнем.



Тема Re: Пушачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.12.22 11:46



Все може да помогнем.

На кого и за какво???



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Пушачинови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.12.22 11:47



На колежката на клубарката, за да откаже цигарите.





Тема Re: Пушачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано07.12.22 12:18



Не, Руже, нито скрити мотиви имам, нито е тема за взаимопомощ. Нещо ми е направило впечатление, попитала съм как стоят нещата от гледната точка на пушача.

Това е. Благодаря ти, че сподели.



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: Пушачинови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.12.22 12:22



барем сираче в нужда да спасявахме, че да има интрига.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.