Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:42 05.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Изгнанници клети,нови [re: spunk]  
Автор NUT (член)
Публикувано07.12.22 16:30



аз казах че мача ще ми е безинтересен
което е факт - камерите показваха само Роналдо на резервната скамейка



Тема Re: Изгнанници клети,нови [re: Шило]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.12.22 22:20





Пък аз сънувах, че почуквам по главата моя приятелка, с която не сме се виждали от бая години.
Четох й конско заради някакъв смугъл красавец, че се хванала с петнайсет години по-млад, пък той ме гледа накриво и вика " ти й завиждаш, затова"

След няколко дни се мотам из нета, блея насам-натам, и попадам на снимката на тоя същия красавец, известен турски актьор бил.
Само не помня в съня ми той ли говореше български, или аз - турски



върнете ни архивите, идиоти

Тема Re: Изгнанници клети,нови [re: alisalisa]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.12.22 22:20







върнете ни архивите, идиоти

Тема равносметканови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.12.22 23:06



МОЯТА РАВНОСМЕТКА

За мен 2022 беше успешна година. Шервах всички снимки на пари и чудодейни икони, пусках цитати от леля Ванга и преподобна Стойна, 237 пъти ви черпих с виртуални кафета, 89 пъти ви пожелах "Споделена вечер!", 72 пъти благодарих за приема и 46 пъти ви поздравих с „Честит вторник, приятели!“

Направих си тестовете „Какъв си бил в предишния си живот?“, „Коя холивудска звезда ти подхожда?“, „На кое животно приличаш?“ и всичко ми познаха. Много са верни.

Изразих категорично мнение по най-важните за обществото ни теми – развода на семейство Петканови, кой е новият на Джулиана Гани, драмите на Теди Александрова и Емрах Стораро, както и новите чалги на Криско.
Освен това за всяка, която стана миска през годината, пуснах отделен статус, че е грозна.

През годината следвах мъдри инфлуенсъри и лайфкоучове като Кобилкина и Тонкин.

Накратко - годината ми беше смислена и съдържателна.





Тема Re: равносметканови [re: Crrafterr]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.12.22 23:41





ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, Liya, saksun, NUT

Тема Re: Изгнанници клети,нови [re: tartarianeyes]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано08.12.22 03:24



У нашата рода такива неща стават наяве.
Имам братовчедка, смугла красавица, която отдавна живее с 15 години по- млад и имат момченце на 2 години.
Братовчедка на майка ми, вече покойна, също смугла красавица на младини, през 90- те, търсейки из квартала им внука си, заиграл се със синчето на турския консул, я питали на кого от двамата е баба.
Имам и две братовчедки, които, като бяха на по 18 бяха избрани за мис на местния конкурс за красота.Те пък и двете са руси със сини/зелени очи.
Между другото двете смугли и едната руса са/беше с лека монголоидна гънка на клепачите.Както и има в рода братя и сестри помежду си, които изглеждат и по двата начина.



Тема Re: Изгнанници клети,нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано08.12.22 14:44



О, да, има много такива случаи.



върнете ни архивите, идиоти


Тема Re: Аконови [re: pishmangreek]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано08.12.22 15:44



по скоро в 40/50 някои клубарки са се взели така на сериозно, че си мислят, че са съакционистки на дирника, а може и да са кой знае





Тема Re: Аконови [re: Laugh2O22]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано08.12.22 15:53



По-скоро хем им се иска да са част от някаква социална група, хем някой да ги закриля.

Значи да ги гушкат, цункат, възхищават, ама като се осерат друг да им мие...л...



Тема Re: Аконови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано08.12.22 16:00



да са живи и здрави, нямам никакво намерение да ги коментирам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.