Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 02.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Така, таканови [re: Lira Emerald]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.03.23 19:41



я и мен ме прочети
кога ще ми дойде цикала


Ей за тоя въпрос вече искам помощ от приятел. Щото ...нали



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: Така, таканови [re: Sarayah]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.03.23 19:47



Ти се смееш, обаче народа масово задава тъпи, дебилни и неадекватни въпроси


Формулирането им им е трудно, ок аз ги синтезирам и вкарвам в някакви рамки, но като цяло въпросите са безумни.
И когато се разгърне казусът е оказва, че приоритетните въпроси са съвсем други.


Редактирано от Lira Emerald на 23.03.23 19:59.



Тема Re: Така, таканови [re: Lira Emerald]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.03.23 20:01



Спокойно с твоя опит можеш да издадеш една книга "Таро се смее - Глупакът разказва" с подборка от куриозни случаи, глава с по-по-най-въпросите и вицове .

Става бестселър, влизаш в историята!



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re:Въпрос важен:)нови [re: Sarayah]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 22:27



Това за Ружата, дай сега за мен, за моят съпруг, ще чакам ей



אהבה

Тема Re:Въпрос важен:)нови [re: Laugh2O22]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано23.03.23 23:28



Диме, казахме го с Лира няколко пъти: Таро не е ясновидство. Не е " намислих си нещо, познай какво и ми кажи дали ще стане."

Кажи ми най-общо какво те интересува. " Важен въпрос за мъжа ми" не значи нищо. Може да те интересува дали ти кръшка, може да чака пари, да има проблем в работата, семейни казуси ...каквото и да е.

Ако няма ясен въпрос - няма да има и ясен отговор. Просто ще ти изтегля произволна карта, ще ти я разкажа със стандартното й значение, но няма да е адекватна на личната ти ситуация



Е, много си тъп, Саше...

Тема Re:Въпрос важен:)нови [re: Sarayah]  
Автор Laugh2O22 (живеещ)
Публикувано23.03.23 23:32



Въпросът е за израстване в кариерата, кариерно развитие, това е, тегли карта, пиши, че ще лягам, доспива ми се, пък съм любопитна тук за вашите карти уоу



אהבה

Тема Re:Въпрос важен:)нови [re: Laugh2O22]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано24.03.23 07:06



Кариерно развитие на съпруга на Димка

1 карта- Положителни фактори - 6 жезли, Луната

Има оптимизъм и се очакват добри новини, победа в ситуацията. Много мечти, много надежди, много очаквания... Тръгва се обаче с голямата лъжица и до голяма степен ситуацията е/само/подвеждаща. Луната е картата на мечтите, но и на илюзиите. Къде е границата между двете?

2 карта- Конкуренция и пречки - Кралица Пентакли - обърната и Кулата

Има една жена на пътя му, която мъти водата. Понеже картата е обърната- жената, вместо да е щедра, да гради материални блага и изобилие около този човек - проявява сенчестата си страна. Ще гледа да навреди. Може да успее с Кулата накрая, Кулата е карта на разрушението , но и на новите възможности за градеж върху старото. Тази ситуация дава възможност да се преосмислят разбирания, да се натрупа важен житейски опит.

Какъв ще е изходът накрая? - 5 пентакли, Справедливост

Може да се стигне до сериозни загуби- било то на надежди , на доверие, на финанси. Важното е да се постъпва честно и да се окаже нужната подкрепа, за да се постигне в крайна сметка необходимия баланс и да се излезе начисто.

Ами...това е. Личи , че въпросът ти е важен с тия Големи аркани дето излизат, но се подгответе психически за трудностите. Ще ги има.

Е, много си тъп, Саше...



Тема Re: Така, таканови [re: Lira Emerald]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.23 08:01



При мен е платено! Смеят ли

Вярно е, плащаш във форма на таро, за да ти посетят клуба.
Как смееш да влезеш в този клуба на "простаци", "милейди"?





Тема Re:Въпрос важен:)нови [re: Sarayah]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.03.23 08:02



Хей, толкова труд си хвърлила за мен-първо картите, после и да напишеш. Благодаря ти, че го направи. да отделиш толкова време за непознат, наистина го оценявам.
Бъди здрава!
Ще доладвам, като му дойде времето!





Тема Re: Така, таканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.03.23 08:52



Не говорех за клуба ми бре Ружке

Клубът ми тук е за отпочиване и хранилище за мои си неща.

Имах предвид личните ми таро консултации, курсовете-реалната ми работа в студиото и онлайн на вайбър или месинджър-там е платено

И не ми давай наклон на бариерата къде да пиша. Драскам си където реша.

Приятна работа в градината ти днес




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.