Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 28.06.24 
Мнения
   >> Стария клюкарник
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: be da vi kajaнови [re: Nov]  
Авторsmurf (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 12:49



da be, dali ne go pribraha? vednuj kat beshe pliosnal nekakvi masonski spisutsi. mnogo dulgi i dostoverni mi se vidiaha.
za oteto: sigyr ne si podhojdate veche basi.. i toi s negovia kopnej za raznoobrazie, dagoeba.



Тема Re: be da vi kajaнови [re: smurf]  
АвторNov (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 13:59



Сигурно, отдавна подозирах, ама надеждата умира последна ... :-)



Тема Re: be da vi kajaнови [re: smurf]  
АвторOтo Kaц (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 15:01



Ей ма на бе, любов. На околосветско няма ходя щот в Магелановия проток много люлеело и нема да мога да си направя чи гун-а (регулирам фините енергии, то другите си зминаха и немат нужда от регулация). Нъл знаеш, че след Тибет съм станал много стриктен в духовните неща (да не чуе Орал, че веднага ще си го поточи от Солуна-града до тъдява).

Та по земите между Дунава и Бело море си търкалям телесата и тъй ще е поне до септември. Ама ако се стовари междувременно отроче, в направата на което немам заслуга, заклевам се, до догодина ще се търкалям из околията. Кажи кога ще ми я наденеш, че да си люсна виаграта, поне да може две думи да си разменат, то че разговор няма да стане си се знае от предивиагрово време.

И не вервай на Новия. Само три пъти ме е канил на бира, ама го отсвирих, и ни венъж на ебане, затова не можах да го отсвиря и за ебането. Ама все някога ще ме покани на ебане (всички ме канят накрая), та тогаз ще го отсвиря и за туй и ще дойда да се похваля тук.

Друго ново няма. Ако не броим това, че си обръснах ташаците и сега са гладки и увиснали кат кура ми. Красиво ансамбълче стана. Гъза няма да си бръсна, щото с тез пъпки некой може да го обърка с пубертет, спрял чикиите, за да кали волята си.

Ми туй от мен. Целуни си я от мен, ама нескопосано, иначе няма да повярва, че е от мен.

целуни и грозника, а на щерката кажи, че ще й удържим цената на сакото, заедно с лихвите от първата й заплата.

Със здраве.



Тема Re: be da vi kajaнови [re: Nov]  
Авторsmurf (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 15:01



tyi 6e da e. kakto men otsfiri, pederaza my s pede.. ama kvot-takvoz. abe, digna li se muglata?



Тема Re: be da vi kajaнови [re: smurf]  
АвторOrasal (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 15:11



Я глейте - Смръфа и Каца цепят минутата баси! щот са си плюли в устата.
А я че им Го цепна и на двамата - само да се дигне маглата

баси без да искам пА станАх Печурката баси!



Тема Re: be da vi kajaнови [re: Orasal]  
АвторOтo Kaц (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 15:17



Ма хайде първо да се погушкаме. И бъди мил. И пази хемороидите, че като шурнат, ще побледнея и ще се стопя в мъглата.



Тема Re: be da vi kajaнови [re: Oтo Kaц]  
Авторsmurf (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 15:42



xaxa. e kak da ne te obicha chovek. prosto nema kak.
razpraviat, che mnogo bode dorde izbiat kosmalatsite po tashatsite. da ne si zalitnal po nekoia mrusnitsa, det obicha gladki topki? ybihtu, da znaesh!
men shte mi triabva chi gun i dosta yoga, kama sytra i kyma lisa, che da moga da si ia cyna. neskoposano, razbira se. i ne mi prehvurliai tez si otgovornosti.
ya kaji sega, kat si po dyhovnite dela, klepash li s ochichkite blajeno i otpervash li chesti pogledi kum nebesata, v sluchaia muglata? govorish li si sam za okolnite? gledash li po malko televizia? kak preminava edin dyhoven den? nali znaesh, che vsichko za teb me vulnyva.
kradnA go, mamka i! zabravila go bila, ama mi se stryva, che si e suvsem narochno. taka e kato e nazad s dyhovnoto.



Тема хахххнови [re: smurf]  
Автор Karysima (къдрокоса)
Публикувано14.01.08 15:56



сестро, подай ми монокъла, че да си сваля вълнените чорапиE (тва го краднах отнякъде) че паднАх от смЕх .. ех.. :))))



Тема Re: be da vi kajaнови [re: Oтo Kaц]  
АвторOrl (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 16:09



Хемороиди и химени не ме плашат мене!
И нема да оставя Задникъ'ти да фане такава паяжина баси!
а?!





Тема Re: be da vi kajaнови [re: smurf]  
АвторNov (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 16:19



Дигна се и заваля сняг :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.