Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 25.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Guardian Spirit]  
Автор Jair (кюмюр)
Публикувано23.02.05 19:08



1.мда, ще почна да го ползвам ангела, ама само една атака да фейлна вие ще сте виновни :)
иначе заплатите не съм ги шавал от 150%(елф все пак)
2.трудно елф със 120 БЕ, ама може да опитам некой път :))) Иначе съм над 1 впа, ако се брои и сайънса към 2 гоня
3. стана ясно




Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Jair]  
АвторGuardian Spirit (Нерегистриран)
Публикувано24.02.05 11:21



1. Ти сега ако го ползваш без нужните знания няма да се брои :), когато имаш проблеми и върпоси за ангела на Кю-то можеш почти винаги да ме намериш :)
2. Аз Като съм Ъндед да не би да съм ги махал от 150%?! :))) 120БЕ за джуджето не е проблем, ама за теб 105-107БЕ не би трябвало да е проблем.
За по голямо БЕ сложи малко къщи - това ще ти позволи и по-висок драфт, на ВоЛ пробвал Ъндед с 40% къщи и при 70% драфт имам 95%БЕ без наука!!!
и науката ти качва меджик ефективността и продукцията на руните - НЕ влияе на ВПАто !!!



Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Guardian Spirit]  
Автор The Great Baron Jair (кюмюр)
Публикувано24.02.05 11:52



1. абе сега мога да се оправя с един ангел, само че защо винаги дава по-оптимистични прогнози от тия смятаните на ръка. една атака имам фейлната тая ера и то заради тъпия монарх бонус, не съм толко кух :)
иначе, да тебе ще те псувам като фейлна заради ангела :)))

2.е аз съм почти 70% драфт, със 100%БЕ, оял съм се с наука и нема място за хоумсове в моя страт :)))

3.за това дали не влияе на впа-то се разбери с члена, той ми я каза тая далавера, и честно казано съм по-склонен да вярвам на него, щото вчера вечерта на един без проблеми му вкарах 11 файърбола, ако бях само с 1.2 ефективно впа едва ли щеше да стане...




Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Guardian Spirit]  
Автор Oxyuranus microlepidotus (Дребнолюспест)
Публикувано24.02.05 15:00



В отговор на:


и науката ти качва меджик ефективността и продукцията на руните - НЕ влияе на ВПАто !!!



ае са..
от Пунар сайта(както знаем мястото откъдето темпъла си взимат разните формури. особено в началото)
"Notes:
I know of no research done to verify exactly what thievery and magic science bonuses do. Common belief is that they increase your coverage of thieves and wizards.
Example: Let's say you have 1000 thieves and 500 acres, giving a raw TPA of 2.0. Modified with a 20% thievery science, operations you perform are calculated with 1200 thieves, a TPA of 2.4.
Same goes for wizzies."

Сянки: След като излеза от устата ви , можете да я затворите. И имам 10 победи

Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Oxyuranus microlepid]  
Автор Oxyuranus microlepidotus (Дребнолюспест)
Публикувано24.02.05 15:02



да ти напомням ли че на орките - 40 magic/thievery effectivness от близкото минало означаваше че 1 ВПА ,ставаше на 0.6 ВПА модифицирано и затова ги скъсваха от опове ? а не че като ти кастват файрбол ти убиват със 40% по-малко пийсънти ..

Сянки: След като излеза от устата ви , можете да я затворите. И имам 10 победи


Тема Re: Пичове, неколко въпроса за по-отворените от вас:нови [re: Oxyuranus microlepid]  
Автор Oxyuranus microlepidotus (Дребнолюспест)
Публикувано24.02.05 15:06



ае кат съм почнал..

Милитъри ефективността , да не би да означава че при атака взима примерно с 25% повече земя или ресурси ? означава си точно това което означават всички други ефективности. модифицира ориганалната стойност .

Сянки: След като излеза от устата ви , можете да я затворите. И имам 10 победи



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.