Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:15 16.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся да разделя с някого 256Kbps ADSL от БТКнови  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 12:39



БТК предлага в момента за 47 лв. на месец 256 Kbps (32 килобайта в секунда) неограничен интернет достъп (виж

). Това, разделено на двама потребители дава скорост 16 - 32 кб/сек. за 24 лв. на месец -- доста по-добро от тарифите на EVO, Цифрови системи и Go-Link, които за същата цена предлагат 3 - 6 кб/сек. Още повече, че се очаква цената на услугата да падне на 36 лв. с ДДС до няколко месеца.

Искам да разделя с някого ADSL връзката. Ще плащаме по 24 лв. на месец. Когато не я ползвам (нощем, например) той ще разполага с пълния капацитет от 32 кб/сек. В най-лошия случай ще разполага с поне 10-16 кб/сек и то в натовареното време. Единственото условие е да има безжичен (Wireless) модем и антена за да можем да се вържем. Аз се намирам в Горна Оряховица, антената ми е с добра видимост до всяка точка на града.

Пишете ми на



Тема Re: Търся да разделя с някого 256Kbps ADSL от БТК [re: ADSL]  
Автор Kirpi4a (непознат )
Публикувано10.01.05 16:48



пича се намира до ловната хижа



Тема Re: Търся да разделя с някого 256Kbps ADSL от БТКнови [re: Kirpi4a]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 19:48



не че има значение де...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.