Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 20.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Сводки до Спайдъранови  
Автор ZeleviaCikal (Kingdom King)
Публикувано15.05.04 04:50



Таман инсталирах новият уин. за щастие след един час битка успях да си пусна и ВПНа. та реших да видя как ти е провинцията( сега когато имам два лана , спокойно мога да подържам по две провинции на сървър без проксита)
първо влизане:
нямаш храна , а монарха ти се готви за фейк уор. май не са те рейзвали
долра комбинация си избрал , ама да знаеш че първо джуджето се нуждае от храна и второ не се експолрва до хиляда акра , а пък там каквото стане! трудни времена ме очакват предчуствам. мамка му , тук още немам Ангел. да не гжоворим че не съм си инсталирал драйвърите на видеото ..
интересно. наблъскал си от всичко по-малко. да има сгради :) ох...
даже имаш инвестмънт на сгради. повервай ми за да има ефект трябва да си стигнал 1000 акра и да влагаш , ами 500 пъти по-голяма сума
сетих се.. имам ангел на С:. готово , вече се чуствам нов човек
нямаш крадци , нямаш магьосници. не се учудвам ..
нещо трябва да направя с този монитор и тези драйвери че почнаха да ме болят очите. може и да е от часа на денонощието ?
13 % Къщи са много . трябва да са с цели 13 пункта по-надолу бай дъ уей..
какво ли ми става в кралството ? трябва да мина след малко ..
е, това е от мен. утре пак .

There is no reality, but rather a PERCEPTION of reality. Minotauria(34:XX)


Тема Re: Сводки до Спайдъранови [re: ZeleviaCikal]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано15.05.04 11:37



Джудже Сейдж ли е ?

Не ми пречи, че сънувам на английски,
но ме нервират немските титри.


Тема Re: Сводки до Спайдъранови [re: ss_]  
Автор ZeleviaCikal (Kingdom King)
Публикувано15.05.04 21:26



уориър

There is no reality, but rather a PERCEPTION of reality. Minotauria(34:XX)


Тема Re: Сводки до Спайдъранови [re: ZeleviaCikal]  
Автор ZeleviaCikal (Kingdom King)
Публикувано17.05.04 19:02



най-накрая
първата нощ в която не са ти взели земя !
само те сбъркаха от опове и те рейзнаха. чудно защо ли ? та ти досега във войната не си участвал..
както и да е , най накрая имам пари да махна 40% къщи , тивър денсовете , таверните , библотеките и училищата ..
до три дена ще си готов да се включиш във войната , която става все по-мръсна

There is no reality, but rather a PERCEPTION of reality. Minotauria(34:XX)


Тема здрнови [re: ZeleviaCikal]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано25.05.04 13:17



пак съм тук.
ми строя от всички сгради по малко, щото не знам кои са импортант. примерно защо да не строя много къщи? и без да експлорвам до 1000 акра как ще увелича размера на кингдома??? то верно, че съм на принципа "каквото стане", ама то кво му има особено. пускаш да екплорват и толкова.
друго, Всичките thieves, дето ги имам, ги пускам да крадат. а как да предотвратя набези по моите земи? щото яко ме обираха преди да замина. watchtowers ли?
и защо някои сгради не са нужни? щото като гледам си строил избирателно.
амм..май тва е засега.



Тема Re: здр [re: spider4o™]  
Автор Surion 47 (Vlad)
Публикувано26.05.04 02:53



ами ще се пробам да обясна разбираемо :)
значи всички неща по принцип се пресмятат с коефиценти
може би си чувал вече за DPA. това са ти точките защита на акър
ако имаш достатъчно от тях можеш да се чустваш сигурен , ако са ти малко ще те атакуват ! например приема се че една провинция трябва да има поне 50 ДПА веднъж стигне ли 1000 акра
сега за къщите
ако не броим бонуси от расите и от науката ти имаш 25 ччовека на акър. за една 1000 акрова провинция това са 25 000 хора. нормално 60 % са войски
това са ти 15 000. например 7000 атакуващи специалисти и осем хиляди защитни. това прави 35 000 точки атака и 40 000 точки защита
дотук ясно ? :)
така
10 % къщи ти дават 1 човек на акър в повече
тоест 10 % къщи на хиляда акра ти дават 600 дефансивни специалисти повече
или ти вдигат защита до 40 600
а сега 10 % фортове
те ти дават 10% повече защита
или правят 44 000
а сега ми каже кое е по-полезно , къщите или фортовете ? :Р
отделно от това :
а. фортовете намаляват загубите ти
б. за къщите ще ти трябва повече храна - от тук и ферми
така че повярвай ми. къщите са най-безполезното нещо за едно джудже :)

а какво трябва да строиш ли ? ми питай мен , чети това дето съм го има в темата с инструкциите (там има една доста голяма глава за какво трябва да строиш мисля) или питай колегите в кралството ти.

за експлоринга
значи както вече споменах за да оцелееш в утопия е изключително важно да имаш силна армия. когато даваш войниците за експлоринг това ти качва акрите без да ти увеличава армията... тоест вдигаш земя ез да имаш достатъчно армия да я защитаваш..например в първите два дни в които ти наглеждах провинцията те бяха атакували общо около 20 пъти ..
как се расте. не със експлоринг !!!!
атакуваш батка !

searching ...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.