Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 23.04.24 
Градове
   >> Горна Оряховица
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MU  
Автор FRANSETO (utopist)
Публикувано14.01.04 00:24



Ave kvi sa teia orki be hora... Kato ugasia monitora i na nego, ot mnogoto povtorenia ste da e, ostava nadpis...

Your wizards gather their runes and begin casting. The spell consumes 768 Runes and ... fizzles. Alas, we were not able to fulfill your expectations. Please forgive us.

To biva, to moje, to se sluchva, to...... Ama tva na nishto ne prilicha ve hora...

29 / dvadeset i devet / puti podred... 1.3 MPA 15% Guilds...i edno FL ne moga da si castna ve. Bah maamu. Kajete mi neshto !!!

Utopia is the best !!!


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: FRANSETO]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано14.01.04 00:32



Затва Ъндед Мистик си е истината.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: FRANSETO]  
Автор Jack of Shadows (соло)
Публикувано14.01.04 12:11



ХЕХЕе
добре дошъл в клуба
ще го оцениш, когато си дисгрънтлед, избили са ти 50 к селянина, НС са ти 10 к войски и ти, без да успееш да си кастнеш нито едно заклинание, се врежеш в най-големия им напомпан елф и трепеш селяни, крадци и магьосници, пък ако се обади пак - смъкваш го с 300 акра :)

S.Q.N.K.I.: Synthetic Quantum Nocturnal Killing Individual.


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: FRANSETO]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано14.01.04 17:33



Не знам, ама аз на един орк оня ден ми даде на CB към 10 пъти провал... с ЕЛФ! С над 1.5ВПА... поне съм инат някъде около 10-ят път успях де ;)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: FRANSETO]  
Автор Hepbak (cnokoeH)
Публикувано15.01.04 16:20



Мойте съболезнования
опитай да направи ПК на Джудже с 16% болници и Jouyos, /или както там се пише/ + Любов и Мир. Нема такова нещо. Виж глада е друга тема.

God, it is full of stars!!!


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: Hepbak]  
Автор Satory (Protector)
Публикувано15.01.04 16:40



E che to vseki attacker si ima trika taka poglednato:

Orc: izbivash mu naselenieto, NS go pravi lud ako si e izvadil voiskata i si rogue.
Undead: niama hospitals i po tazi prichina edin iak fireball (pone 15 ataki) i napravo umira, osobenno ako e pulen s elitki. Ako i paralelno ima edin meteor i rioting - ne pitai.
Dwarf: mi srutvash mu fermite i mu otkradvash hranata. Ako go i zarazish malko umira prav i stava kakto vseki dwarf super land fat.
Avian: ako napadne 90% e suicide attack. Basi umrialata rasa, v poslednata voina edin edva ne go ubihme za 2 dni (beshe 2000 acra) i to s traditional ataki.

Drugite sa po-kofti opredeleno.
Edin dobre razvit Elf e uzas, stoto nito CB minava sreshtu nego, nito SoM.
Halfling-a moze da se bie s magii ili pone CB da napravish, ama i te sa obiknovenno s 60DPA i e umriala rabota.
Feary-to e slabo malko na kradci, ama i to ako e razvito dobre si e basi gadinata.
Human - abe niakoi moze i da kaze che e zle, ama s teia bonusi za pari i science, ako e razvit pravilno susto e umriala rabota da se biesh s nego. Puk i skorostta s koiato se vrusta armiata mu e kato na avian-a, ama e po-silna. Moze da e 100% elitki, da ima 2WPA i 2TPA i pak da e s 60-70DPA.



Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: Satory]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано15.01.04 16:53



Да освен ако ъндеда не е мистик с 3 ВПА и рефлект меджик, който връща всеки втори файрбол по тиквата ти.
UD POWER!

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.


Тема Re: Are tuka da obsudim rasite...MAMKA MUнови [re: ss_]  
Автор Humble Baron Death (Myth member)
Публикувано15.01.04 17:19



до уточнения за ъндета
първо. един добър играч на ъндет си прави поне 10% болници. особено в тази ера на мрящите елити. аз не съм такъв нта затова си оставам поне 5 % . което пак е нещо. рефлект меджика също е много подло нещо. разбира се срещу него има вортрекс. но наистина един ъндет може да създаде неприятности за Т/М-а :)
3ВПа те прави light atacker/mag. лично за мен ъндет е хеви атакър от всякъде . пък и повервай ми Батка , това ВПА нема да го спаси от Т/М ако си го набележат

Your forces arrive at clubs.dir.bg (63:30), and battle begins quickly


Тема Да бе :)нови [re: ss_]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано16.01.04 09:18



И сигурно ще има 20% WT с поне 2TPA да се предпази от Assasinate wizzards? :) Щото съм виждал такива мистици с по 15-20% WT и бая крадци и не ми е кой знае колко трудно (от 6 опа - 2 не успешни миналата ера) да ги опЪна :)

Само ми е интересно, какви сгради ще му останат при това положение :)

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Да бе :) [re: KlD]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано16.01.04 10:15



Кажи се координатите ако искаш да видим кой кого. Не се притеснявай достатъчно проценти ми остават.

Барабанчик изсвири ми нещо минорно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.