Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.10.10 15:20



Сега остави наполовина празната чаша, и кажи кое типично лявоориентирана идея ОДОБРЯВАШ?



Иначе рязането на ръце и разпъването на някой на колело, окачено пред портите на града вече е отживелица.

Сега отвори жълтата преса и си избери една лява идея, за да уравновесиш


by himbeer

Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.10.10 17:01



Странно, че не разбра, че модераторът е изтрил постове преди да ти се скара.
Но не е странно, че продължаваш въпреки предупреждението му да кротнеш.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: himbeer]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.10.10 17:02



Ти наистина ли не разбра?

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: skromna35]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.10.10 17:07



Хе, последна новина - прокуратурата (Birgit von Roessel) иска съдът да оправдае Вилдерс, че разпространява омраза към мюсюлманите, защото е осъзнала, че той критикува религията, а не хората, което е позволено


Явно и обвинението не е съвсем сигурно дали Вилдерс е сбъркал нещо
Да видим наистина какво ще реши съда.

Do what works or do what's right?

Тема Ама ти си като булдог, бе да му се не знаенови [re: himbeer]  
Автор lDDQDМодератор (# killall)
Публикувано16.10.10 22:01



Хич не ща да модерирам, заради лични разправии.

Искаш ли да направим една такава джентълменска уговорка - опитай като начало две седмици да не я репликираш и да не й отговаряш, аз съм сигурен, че тя ще направи същото.

Може да прозвучи назидателно, ама това репликиране не подчертава нищо позитивно. Пример:
Сюркуф е един френски корсар, който след края на войната и конфликтите по онова време между се срещнал с един от английските си "колеги".Агличанинът, умирайки да си покаже моралното превъзходсзво ми казал:
- Сър, признайте, че вие, французите се сражавахте заради парите, докато ние британците се борехме за честта.
Сюркуф без да се замисля се усмихнал, погледнал го право в очите и със спокоен тон отвърнал:
- Разбира се, господине, абсолютно сте прав, всеки се бори за това, което си няма.

Така, че раровянето на стари теми, информации, стремежа да имаш последната дума, и опита да затапиш някого, дали си заслужават като краен резултат?

Това е реторичен въпрос, моля никой да не ми отговаря на него.



Тема Моля, виж...нови [re: Bиливap]  
Автор lDDQDМодератор (# killall)
Публикувано16.10.10 22:02



...горния (при непълен преглед) постинг.



Тема Тя не си е трила поста...нови [re: himbeer]  
Автор lDDQDМодератор (# killall)
Публикувано16.10.10 22:32



...той замина заедно ствоя, на който беше отговор. Триене имаше, но от мен на твой пост, защото имаше лични нападки с лична информация, дали е вярна или не, не е моя работа да преценявам.

Вместо да си направите един добър стар ляво-дясно спор, то се обърна на лична основа.



Тема Re:нови [re: lDDQD]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано16.10.10 22:35



Какво имаш предвид за булдога? Това не го схванах




Аз не се боря за последна дума. Жената се държи и е третирана като болна от тъпоумие. <- забележи не казвам че Е.

Ти мислиш ли че на глупостта трябва да се направи път?

За червения килим няма да питам.


by himbeer

Редактирано от himbeer на 16.10.10 22:36.



Тема Re: Verdorie!нови [re: skromna35]  
Автор Шишapkи (***)
Публикувано16.10.10 23:04



Защо популист? Човекът вярва в това, което говори. Заложил си е живота за това. Доколкото знам той е наследил някакъв друг с подобни идеи, който е бил гръмнат - най-вероятно от ислямисти. А нещата се движат в такава посока не само в Холандия, ами и в други държави. Сигурно има защо...





Тема Мислиш ли, че можеш да остискаш...нови [re: himbeer]  
Автор lDDQDМодератор (# killall)
Публикувано16.10.10 23:17



...да не я апострофираш или да й отговаряш, независимо, дали е за последна дума или не?

Булдог: куче от порода селекционирана във Великобритания в края на 17 век за борба с бикове. Основен похват на булдога е било да захапе бика за долната част на лапата изотзад и да не пуска докато не счипи кокала, обездвижвайки бика. Захапката на тези кучета е със сила 1 тон. Захапва и не пуска.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.