Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 03.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Даи тук да пусна тази теманови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 10:59



Смотаняци ли са българските мъже




вижте всички серии и коментирайте




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.04.10 11:26



Моят коментар след изгледани около 80 секунди от предаването:

1. Карбовски? Той няма и едно смислено предаване. Нямам желание да си губя времето.
2. Всяка жена може да спи, с когото си поиска. Само Карбовски прави от мухата слон и намира скандали там, където ги няма.
3. Глупави жени има навсякъде. Както и глупави мъже.

Do what works or do what's right?


Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 11:34



аз точно затова казах да изгледаш всичко, което казва момичето.
Иначе не е имало смисъл да губиш цели 80 сек, щото очевидно дори не си схванала за какво иде реч




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.04.10 12:34



Това е Карбовски. И 80 секунди от времето ми са много за предаванията му.

Пък и с такова начало, разумно ли е да очаквам чудеса нататък? Това е Карбовски все пак :) Изборът е мой.
Да не ти размивам темата повече, написах си коментара и мнението.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано06.04.10 12:50



Преди две години гледах едно предаване на Карбовски за сиропиталищата - нито беше глупаво, нито беше безсмислено.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 13:27



не ставаше дума да коментираш Карбовски, на всички ни е ясен. Идеята беше да чуеш момичето какво казва




Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано06.04.10 13:28



аз мисля, че прави хубави предавания. Просто жалките същества не ги понасят, защото се разпознават себе си или свои познати в образите от предаването му и това им носи негативни лични емоции.
Той показва реалността по най директния начин, която е разбираемо, че е грозна. Но не той е виновен за това


<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от NikiFin на 06.04.10 13:33.</EM></FONT></P>

Редактирано от NikiFin на 06.04.10 13:34.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано06.04.10 13:41



По-скоро отговорих на ето това:
"Карбовски? Той няма и едно смислено предаване."
Иначе в теми мъже срещу жени, българи срещу небългари не ми се пише. Против обобщенията съм, нито пък мисля, че всички мъже са смотани или че всички жени са уличници. За сега не съм изгледала клиповете, по-късно може и да ги видя.

П.П. Сега видях, че не този постинг е бил до мен, но нищо.

Редактирано от Asia. на 06.04.10 13:43.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.04.10 14:31



Това, което ти наричаш "директен" начин, аз наричам "манипулативен" и "необективен" :) Пък на жадните за "сензации" само им дай подобен род предавания. Не се учудвам като знам каква популярност в България има предаване като "Биг Брадър" и как подобни емоции са като опиум за определен тип хора ... И за неговите предавания си има такава публика, де :)
Напъните на Карбовски са несравними с хубаво предаване като "Другата България".
Просто имат различна таргет-група.
Ти защо не си напишеш мнението за думите на тази кака, ами хвъляш топката на другите? :) Така и така си изгледала цялото предаване, ще ми е интерсно да видя твоето мнение, докато чакаме други да си напишат тяхното ...



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Asia.]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.04.10 14:34



Хубаво :) Аз съжалявам, че съм гледала много негови предавания, които са минали в графата "загубено време". Но темата не е само за Карбовски, така или иначе, ти ако си го изгледала това предаване и имаш желание, напиши си мнението :)

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.