Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.03.10 01:14



съгласна съм, но просто в случая не бях аз виновната и бях поставена в ситуация при която просто не можех да избирам, налагаше се бързо да взема Давид и да бягам в др детска градина, защото щяха да я затворят. А повечето хора с по едно дете и си позволяват да се размотават, да си спрат колата насред пътя и да ги нема по 15 мин да се разландисват в детската. А аз знаех, че след 3 мин макс ще съм се върнала и дори някой да е чакал, нямаше да е много. А то така или иначе ще си чакат. Та мен специално в крайна сметка абс никой не ме чака защото бях ядски бърза. Проблемът е, че точно аз запречих пътя на въпросната родителка и тя моментално ме нагъна. Явно е имала лош ден и е трябвало да си го изкара на някой. Или пък не съм и била симпатична. Все тая, аз си бях права от където и да го гледаш. Не съм попречила на никой. Просто по правило ставам невинната жертва. Ама се научих да отразявам негативната енергия насочена към мен като си го изкарам на агресора директно, вместо да се усмихвам и правя на любезна, а от вътре да ми иде да го разкъсам.




Тема Re: Е,нови [re: jamie]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.03.10 01:30



това, което виждаш не е чалма, а новогодишна шапка и върху нея е сложил герданче, което са низали в детската. Ама се е получило доста ефектно






Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано13.03.10 01:31



Така се е случило този път, може и тя да е бързала да си вземе детето


Както и да е, не е хубаво да чакаш, а времето минава с различна скорост - ако чакаш е бавно, ако бързаш - бързо
Три минути е условен период от време

Хайде, лека нощ, че ще си лягаме

Do what works or do what's right?

Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: lrini_ex]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано13.03.10 04:23



Животът е пълен с хора, които не ни харесват. Аз лично нямам проблеми да игнорирам който и да е, нямам нужда някой друг да го прави вместо мен.

И заради такива истории с модератори съм един от организаторите на форум, в който всеки може да говори каквото си иска. Но и всеки може и да игнорира хората, чиито мнения не иска да вижда. И това си е негово лично решение и не зависи от вижданията на някакви хора, които мнозинството по една или друга причина е избрало.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: |]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано13.03.10 04:45



Това до тук - ясно. Не ти харесва някой - трескаш му 'хасковския номер'.

Какво правя обаче ако от 20 юзъра 19 не ми харесват ? Къде е грешката тогава ?

- форумът е f****d up ?
- юзърите са f****d up ?
- модераторът е като горепосочените ?
- аз нямам никаква работа там ?



Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: Koфтия]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано13.03.10 05:17



Ако 19 от 20-те не ти харесват, как модераторите ще го променят? Очевидно нямаш работа там.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: |]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано13.03.10 05:36



Винаги съм мразил multiple choice изпити. И особено когато и четирите отговора са верни. Направо ми е идвало да хвана създателя на теста за гушата.......

Но нека не забравяме и че един от тях е най-верен.



Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: Koфтия]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано13.03.10 08:57



отговор и към двамата, Кофти и Пайп, не мисля, че съществуват места и ситуации, в които 100% от хората ти харесват и те те харесват, както и места и ситуации на пълна свобода, където можеш да казваш каквото си искаш и абсолютно да не ти пука от мнението на останалите ... според мен въпросът е да се опиташ да направиш максималното в ограничена ситуация с ограничени ресурси и да промениш неприятната ти външна среда и да я направиш приятна или поне поносима - така е и в службата, където не можеш да си избираш шефа и колегите, така е и в семейството, където не можеш да си избираш роднините - номерът не е да бягаш и да търсиш идеално чиста среда, пълна с приятни и усмихнати хора и свобода, а да се опиташ да промениш неблагоприятната среда в приятна

освен това, ако оттатък нещо я оплескаме модераторите, съществува настоящия клуб, в който всеки несправедливо санкциониран оттатък, може тука да изока - това беше и целта на създаването му в крайна сметка ...

на мен като потребител ми се все едно къде ще водя интесни дискусии с приятни хора, дали тука или оттатък, а и като мод ще ми е още по-добре да си лафим тука, а там изобщо да нямам работа



... затова ако искате, да пробваме тука



Тема Мда, готин е.нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.03.10 10:56



Но наистина прилича на чалма на снимката


Станал е екзотичен




Тема Че вие оттатък вече я оплескахте.нови [re: DarkSide]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано13.03.10 11:00



Митре се е превърнал в художник - аниматор и като гледам има скрито влечение към кученца

Вярно че малко му липсва фантазия и винаги рисува едно и също, вярно е че сега сам си предизвиква спам от моя страна, вярно е че се опитва да ми налага банове без да са му по силите, вярно е че ми преиначава мненията.
Е, ебах тоз модератор аз! Ще го докарате дотам да имате клуб с 3 активни юзъра накрая - само удобните на всички модератори. Много бързо се забравя че не клубът се оформя по вкуса на модератора - а обратното.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.