Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 09.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано12.03.10 22:29



Абсолютно същото е и при мен.... Преглътвам си "вие-то" и комуникирам "както се очаква"

. Какво да се прави - нужда от интеграция ... Смешното е, че и в България процедирам по същия начин - "преглъщам " си Вие-то. Изглежда, че просто е въпрос на това с кого комуникираш... и въпрос на твоето лично възпитание.



Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.03.10 22:44



В крайна сметка не си простак, ако другите не те възприемат като такъв


Предполагам, ако непознат журналист, взимащ интервю от министър Симеон Дянков, се обърне към него с: "Ей, Симо, здрасти! Как я караш?", ще изглежда също толкова неадекватно, колкото ако ние се напъваме да използваме учтива форма там, където обръщението на "ти" е норма

Do what works or do what's right?

Тема Re: Hehe сега е сетих занови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:07



Какво става с твоите хлапета?

Забавляват ме страхотно и същевременно ме унищожават бавно и мъчително

. Тази вечер бях сама с тях и ако не бях тичала 10 км преди това да се заредя с нерви енергия сигурно щеше да има трупове




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано12.03.10 23:13



Чудя се дали на родителите, които са били калпазани като малки, им се падат деца-калпазани (като наказание да видят какво са причинявали на родителите си)



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:21



може да е било от училището, защото докато карах езиковия курс ни се изредиха 4ма пича и 2 мадами даскали и при всички беше абс едно и също. Базици, добро настроение и дисциплина. Освен това заради бременност и прекъсваме смених поне 4 групи колеги, но статистиката е същата. Вероятно е да е от системата, защото много ни натоварваха и всичко ставаше много бързо и нямахме време да се сетим да вдигаме шум.
Но пък от др страна сестра ми също много бързо действа и не ги оставя да си поемат въздух (лично бях в един неин час, подлуди ме направо), но въпреки всичко децата си говорят, не им пречи....
Датчаните някак си всяват респект. И ох мамо, ама много обичат да правят забележки и не пропускат и най малкия удобен случай да те порицаят и научат на ум и разум.
Днес пред детската на Давид беше задръстено с коли. Но аз нямах време да чакам да се отдръсти и зарезах колата насред пътя. Всъщност прецених, че не пречи особено, освен това щях много бързо да го взема и да се върна, а не като датчаните прибират си децата по 15 мин, оставят ги да си наиграят и т.н. Как ли пък ще седя да чакам в колата. И една след мен идва и и бях запречила пътя (то и моят беше запречен разбира се) и ме намери в детската специално да ми каже да ида веднага да си преместя колата. Ама аз имам още 2 деца в др детска и бързам повече от нея така че лееекичко и се поозъбих. Не обичам да ми казват какво да правя, особено пък ако не се смятам за виновна в случая. Но пък обичам да се озвъбвам на такива върли защитници на реда и правилата, прилагащи ги сляпо без всякаква мисъл

. Поне те да ги спазваха




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:23



ако се съди по моя случай, отговорът е ДА. Всъщност им се падат дори още по големи калпазани.


Шегувам се, изобщо няма такова правило. При мен е така по др причини




Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:25



да, и аз мисля като теб. В интерес на истината не знам как е в тукашните училища за деца и тийнеджъри




Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:26



аз пък свикнах тук на ти и като ми говорят на Вие се чувствам адски странно. За съжаление не мога толкова бързо да превключвам и може би обиждам много българи с ти формата




Тема Re: Този клуб не е замрял- продължениенови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:37



Ами.... какво да ви кажа. Аз на Любо Пеневия и сие не се връзвам, по правило не ги чета, а още по рядко им отговарям и хич не ми пречат. Не виждам проблем да си пусне Любо темата, агитката му да си я пълни и така. Не ми пречи, понеже не ги чета и понеже не ме закачат.
Народа сам си се връзва и допълнително пълни темите на агитката и после реве, че му пречили. Аз дори не ги забелязвах, камо ли да ми пречат. Стига ми, че не пускат клевети по мой адрес и не ме предизвикват и за мен изобщо не съществуват. Видя ли тема от агитката я игнорирам и край.
Ама някой хора хем им е кеф да се обадят, хем после ги е яд, че са се затрили да говорят глупости и са допринесли същевременно адски много за огромния брой мнения в теми на агитката.
Обаче определно ми пречи злобни комплексари (които освен това биват избрани за модератори) нарочно да ме предизвикват и леят помия по мой адрес и после мен да ме баннат буквално заради тях.
Не съм много паметна, ама за някои нещица съм свръх злопаметна. Освен това прошка давам само поискана и след достатъчно сърцераздирателно и убедително покаяние






Тема Re: Тъкмо се чудехнови [re: jamie]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано12.03.10 23:39



Името на клуба е Българи в Европа и ние сме такива. По интересното е ти какво правиш тук. Ти си този, който трябва да си припомни името на клуба, не се ли усещаш







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.