Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Тоя клуб защо замрянови  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано27.02.10 10:33



Модератор ли ви липсва





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: NikiFin]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано28.02.10 16:04



Не е изключено да си познала. Официално имат обявен мод в информацията за клуба, но може да е 'излезнал във ваканция'.
Според мен направо си е нужна една тема 'Избор на втори модератор'.






Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: Koфтия]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано28.02.10 22:06



Ако се кандидатираш тук за модератор, ще гласувам за теб.





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: 4ereshka]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано01.03.10 01:26



Haven't I told you that I'm not a wannabe ... ?

Не да ме поканят.....ами и жълтици да ми дадат, аз не искам да ставам модератор.

Никога в живота си не съм искал да съм отряден председател, комсомолски секретар, ефрейтор в казармата, бригадир на 5 човека на работата, супервайзер на друга работа......и тн. При мен няма стремежи за власт.......да стана кмет, народен представител........президент. Това е за други хора. Те, които го искат - си го показват, не го крият.
А този форум, доколкото ми се вижда, си върви и без, кой знае колко, модераторска намеса. Там, където не вървеше без модераторска намеса и форума се ЗАСРА, модераторите си свършиха работата (след една година).



Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: Koфтия]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано01.03.10 11:12



Това ми е известно, че не искаш. Но можеш да ми станеш само на мене модератор





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: Koфтия]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.03.10 11:22



Този форум преди години, когато бях активна тук беше доста раздвижен. Ама замря и не вярвам да е защото аз спрях да пиша тук и да будя духовете.
Ама ми е чудно как може форум без модератор да бъде толкова кротичък. Пък където развадат банове хората се изпретрепват да пишат. Пробват модераторски граници ли що ли....
Пък аз мисля, че трябва да си остане без модератор, така хората много по спокойно могат да си изказват мнението и обстановката ще е доста по естествена и приветлива. А с модератор едни не смеят да са себе си, а други направо се насират като че ли нарочно ползвайки привилегиите си, че са симпатични на модератора.
Аз също не искам да съм модератор по следните причини

1. Нямам време и не искам да си усложнявам живота с допълнителни отговорности.
2. Ако стана мод ще изгоня една камара юзери щото съм повсеместно мразена


3. Като модератор трябва да пазя поведение, да се мазня на Киро, да се чудя как да постъпя така че хем да угодя на тълпата, хем да постъпя според собствените си разбирания за справедливост.... Не е за мен това, ще развали цялото ми удоволствое от ползване на клубовете



Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.03.10 11:24



ще се навия да съм модератор само ако съм и админ. Иначе не ме устройва





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.03.10 11:30



хора, наистина ли имате нужда някой да ви модерира.
Забелязах, че нормалните хора отказаха да се кандидатират за модератори. Най лошите кандидатури (поне в моите очи от лични наблюдения) приеха да се борят за поста. Човек лесно може да си направи глобален извод какви хора се борят за властта и съответно я получават понеже липсват по нормални кандидатури и хората гласуват за квото има просто.



Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: NikiFin]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано01.03.10 11:51



Хубаво, ти ще си админ, Кофтия- модератор, а аз искам да съм обикновен потребител.

Ще ви критикувам, но няма да ме банвате



Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано01.03.10 14:37



хахаха. Моля се Киро да не влезе тук да чете смешки че ... не че няма да се забавлява де....
И въпреки всичко не вярвам да ми отстъпи поста си

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.