Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: |]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.03.10 21:56



всичко зависи от модератора. Колкото е по невидим толкова по добре за развитието на клуба






Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 22:12



На мъжа ти брат му ти е девер с ударение на първото "е".
А мъжете на две сестри помеждуси са баджанаци


Твоя брат ще е шурей на мъжа ти.
Иначе имаше и друга дума за мъжа на сестра ти какъв ти се пада, но не се сещам сега.
Едно време в училище правихме списъци с всички подобни думички за сложните роднински отношения, та ги научих
Ама съм забравила някои от тях ...

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.03.10 22:32



така и не ги научих тия роднински връзки




Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: NikiFin]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано08.03.10 22:53



Досега нормален модератор не съм виждал. И по този повод много се радвам, че ОнзиСъсСаксията е станал колега на бабушкерата и морона.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: NikiFin]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано09.03.10 01:46



И така няма да заработи. Барбарела като беше невидима една година, какво стана ? Изпусна му се края отвсякъде. Не става....село - без кучета.

Примерно, мога да ти кажа, че Джеймито не може да просъществува нито една минута във форумите на АБВ. Защо ? Защото там такъв език не се толерира нито за миг. Как става това ? Всеки раздел (форум) се наблюдава не от един модератор а от ГРУПА модератори. В който и час от денонощието да реши Любо Пенев да се изцвъка (дет вика Джеймито), до пет минути ти гарантирам, че е гризнал дръвчето. И не само заради речник и поведение от такъв характер. Ще го отнесе и за писане на шльокавица, за точки, за запетайки. Там е дисциплината. Или има дисциплина или 'гората хващаш' .........





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: Koфтия]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано09.03.10 09:29



е то така е най-лесно, ама заприличва на казарма ... а кой стои доброволно в казарма?



Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: DarkSide]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано09.03.10 11:35



Или ще е казарма, или ще е еднаква свобода за всички. Ама на едни да им се разрешават своеволия, мани ами и за модератори да ги назначават, а други да се банват само щото не са симпатични на модераторите - така не става.




Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: DarkSide]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано09.03.10 12:39



Ами не знам......иди, влез два три дни, поогледай нещата. Виж им общия брой юзъри, виж им броя на редовните, виж трафика, активността и ще разбереш, че не стоят в казарма, но и .....стоят.
А ние тука, 15 човека на кръст, с две 'конски мухи', не можахме да я докараме до дисциплина........
Цялата дружина, толкова врме се опитва да направи ясно за някои потребители, че не принадлежат тук (БВЧ), но те без помощта на модераторите, дори с насърчителното им поведение към 'конските мухи'....не успяват да се справят. И след като е така, какво остава ? Нищо друго освен да си извадя извод, че I don't belong here, не троловете. Очевидно съм се забучил в грешен форум, където не ми е мястото.



Тема Re:нови [re: Koфтия]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.03.10 15:22



Хехе, приятел - не само българските форуми с добър модераторски контрол са с голям трафик и много потребители, така е и в другите държави :)
Явно хората обичат да има ред и приличен език, пък другите го наричат "казарма" :)
Аз предпочитам "казарма" с ред и правила, отколкото анархия.
Джейми наистина не би изкарал и няколко часа във форумите, в които аз пиша :)
Веднага ще отнесе дълготраен бан или за тролене, или за обида.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано09.03.10 21:43



Хем си против троловете хем избра отявлен трол за модератор. Ама от край време си е така в милата ни родина. Сами си избираме управниците и после ревем от тях.


Аз пък ако трябва да избирам за модератор един от двата трола Онзи... и jamie бих избрала jamie. Той само се заяжда за разнообразие и по детински наивно, а Онзи.... си е типична мръсна гад. Но пък явно с добри манипулаторски качества щом успя да метне толко народ да гласува за него





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.