Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.03.10 11:30



така е, признавам си. Ама смятам да си поправя грешката. Иначе мен лично jamie не ми пречи, дори понякога ми е симпатичен. Хуморът му ми е някак си безобиден.


Но като гледам доста народ дразни та ня тях се чудя що водят с него безкрайни и безсмислени дискусии и то за глупости, където дори не се налага да се отговаря и не са достатъчно предизвикателни.
Тъкно написах последния си пост в др чужбински клуб понеже си харесах темата на LuboPenev. Но това си беше изключение от правило. Повече обаче изключения няма да има особено предвид новината че Онзи.... вече е с модераторски права. Правдата както и очаквах и по стара българска традиция НЕ възтържествува в БГ форум. Да изберат за модератор най големия интригант, злобар и лъжец. Нема скоро да се оправи тази държава . Ама все пак вие си ги избрахте, алал да са ви




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано08.03.10 12:13



я кажи, че там каза че няма да отговаряш, вие нали живеете извън града, има ли още къщи около вас, за колко време стигате до града, и изобщо понеже си казвала че сте в гора или нещо такова, как стигате примерно и за колко време до най близкия магазин например


да кажа преди да почнеш да си мислиш некви неща, интересува ме предимно как е извън много населено място, нищо друго

Господи като прибра грешните, защо не прибра и смешните!?

Тема Re: Няма да те питам,нови [re: jamie]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано08.03.10 17:02



Ами тогава що коментираш? Нали съм ти ясна - няма смисъл от коментари


"Също както ми е ясно и че тая тема я има само защото НикиФин е била с бан"

Тебе какво, яд ли те е, че вземаме участие в темата на Ники в друг от "родния" клуб и ти създаваме неудобството да трябва да правиш "запинг" за да си изкажеш "вещото" мнение?





Тема Re: Тоя клуб защо замрянови [re: NikiFin]  
Автор | (</dev/random)
Публикувано08.03.10 17:52



Този клуб беше създаден като немодериран вариант на Българи в чужбина когато бяха сложени модератори там. След като админа сложи модератор и тук клубът изгуби смисъла си. Затова и никой не пише.

Automating a mess yields an automated mess. -Michael Hammer


Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 18:17




Скучна работа е

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 19:55



Ако се замислиш ти по какви причини си водила безкрайни и безсмислени дискусии за глупости с хора, които те дразнят, може би ще откриеш причината другите да го правят


Понякога е от чисто желание да не се оставя невежия да заблуждава другите (както например всичките му смешни изказвания по тема "Норвегия"), друг път просто за забавление (пак например всичките му изказвания по тема "Норвегия").
На мен ми е смешно да чета как се напъва да пише с тон на човек, който все едно живее тук, а ръси абсолютни глупости
И така докато се забавлявам, му посочвам грешките.
Не че той си взима бележка - все пак идеята му не е да пише истината, а да се прави на шут.
И такива тролчета има, какво да се прави

Do what works or do what's right?

Тема Яд?нови [re: lrini_ex]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано08.03.10 20:36



Абе ти нормална ли си, дори би било просто прекрасно ако можех да ви набутам кокошките само в тая тема тук






Тема Re:нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.03.10 21:22



Всъщност в градче живеем. Просто къщата ни е последната до гората. От 3 страни е заобиколена с гора, от другата си имаме дори съседи. До парадния вход си се стига нормално от грачето. От др страна е изхода към гората. Понеже живея в града няма как да ти кажа за колко време стигам до него. Но до супера пеша ми е в зависмост колко бързо ходя от 15 до 20 мин. Иначе големия град е на 18км (Копенхаген). От магистралата съм на 5 мин пеша. Мястото е перфектно, завет, височко та не ни ловят наводненията. По добро не може. Но не мога да убедя мъжа ми да бутне къщата и да построи друга, щото тази си му харесвала

. Тя на външен вид е симпатична ама много неща не и харесвам.
Иначе зет ми има ранчо наистина в провинцията, насред полето. Всичко хубаво ама така духа понеже няма много дървета наоколо да пазят завет.... Зимата де, лятото си е хубаво. Исках да си построим нова къща до него, ама май няма да стане поради разни странни комунални ограничения




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 21:40



Зет ти?


На кое казваш зет, защото зет ще ти е мъжа на дъщеря ти ...

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано08.03.10 21:54



Зет ми е и мъжа на сестра ми както и брата на мъжа ми. В случая става дума за брата на мъжа ми





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.