Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема А,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.03.10 11:06



клубът на знаещите домакини


Гледам и НикиФин като тебе - и тя знае какво правя и къде

ПП: Бягай да си учиш уроците че ако те скъсат - трябва безславно в родното Аксаково




Тема Re: А,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано07.03.10 11:46



А ти виждам че по добре знаеш от мен кое ми е родното място, трагичен си

В Аксаково даже не съм ходила.
п.п. От 1г имам паспорт и гражданство, и да уча и да не уча никой не може да ме изгони от тук

Редактирано от 4ereshka на 07.03.10 11:49.



Тема Re: А,нови [re: jamie]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано07.03.10 16:41



Да,... клубът на знаещите домакини сме тук, а ти къде се бъркаш в него? Нито си домакиня, нито си знаещ/а/.
Много магданоз, много нещо! То чак ще се получи салата само от магданоза. Магданозът е полезно нещо ако е в подходящото количество, прибавен към другите основни материали за салатата. Ако е само магданозът - салата не се получава.
Това по въпроса за магданоСа.
Каквото си разбрал - разбрал си, не ме питай да ти обяснявам какво съм имала предвид.



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано07.03.10 16:49



Не е садо неговото, само мазо е



Do what works or do what's right?

Тема Re: А,нови [re: lrini_ex]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано07.03.10 16:50



Аз, с моят патешки акъл.......измислих какво си имала извпонавпредвид, че Джеймито е 'на всяка манджа - мерудия' . Познал ли съм нещо или съм много далеч от истината ?



Редактирано от Koфтия на 07.03.10 19:31.



Тема Re: А,нови [re: Koфтия]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано07.03.10 19:21



Както казах и на Ники, ела да си го разискваме въпроса на познатото място. Не се прави и ти на обиден. И теб си те искаме обратно / за мен говоря, но мисля, че изразявам и мнението на всички останали/.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано07.03.10 20:18



При нас по морето имаме един жълт плевел, казваме му 'кукувича прежда'. Да ти напомня на някого?





Тема Аха,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.03.10 20:40



също като негросите ...






Тема Няма да те питам,нови [re: lrini_ex]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.03.10 20:41



откак четох за носталгията ти по драхмите си ми ясна


Също както ми е ясно и че тая тема я има само защото НикиФин е била с бан и се е чудила къде да се изцвъка.




Тема И за саламанови [re: Koфтия]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано07.03.10 20:41



може да познаеш...







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.