Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Нови снимки?нови [re: NikiFin]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано04.03.10 22:58




Доколкото разбирам, бана ви е махнат и правилно.



Тема Да, така е супернови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано04.03.10 23:24



Това до сега е най-доброто




by himbeer

Тема Re: Нови снимки?нови [re: NikiFin]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано05.03.10 02:02



Така е много по-добре!



Тема Re: Нови снимки?нови [re: 4ereshka]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано06.03.10 12:14



Мен като ме баннат от някъде незаслужено според мен самата и повече не влизам в този клуб поне докато не се смени модератора. И това Барби го знаеше преди да ме банне. Явно не е имала против да ме изгони завинаги от клуба. За кво да се бутам където съм нежелана.



Тема Re: Нови снимки?нови [re: NikiFin]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано06.03.10 12:34



В клуба бвч май най нежелан е джеймса, но това не му пречи да се навира там. Даже колкото е по нежелан, толкова по упорито се навира, нещо като садо-мазо

Но хората са различни, едни са нахални други не...
п.п. Новите снимки ми харесват повече



Тема Re: Нови снимки?нови [re: NikiFin]  
Автор Jeanne dArc (Прелитаща)
Публикувано06.03.10 13:18



Това пък сега какво е ? Какви са тия чалми ?
Да не продуцирате с мъжо ти тyрчета made in Denmarк?
На снимката ,където се опитваш да мислиш изглеждаш по-добре .


Редактирано от Jeanne dArc на 06.03.10 13:21.



Тема Черешкин,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.03.10 14:32



ти от името на кого говориш


Ако е от твое - си леко смешна предвид че пишеш там веднъж в месеца и то общщо зето тотални глупости




Тема Re: Черешкин,нови [re: jamie]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано06.03.10 17:49



Аз знам че влизаш в чужбинските клубове (пък не само там), за да дразниш. Но въпреки всичко нямам против твоето дразнене, защото е предизвикателно и чат пат казваш по нещо интересно.



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (старо куче)
Публикувано06.03.10 22:50



Понякога пиша по често, друг път по рядко тъй като си имам и други развлечения и личен живот за разлика от теб





Тема Re: Нови снимки?нови [re: NikiFin]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано07.03.10 06:32



Това е обществен форум и не виждам защо трябва да те интересува, че от някои си нежелана. Ако ти е кеф да пишеш и не си банната, да не те интересува кой какво казал по повод участието ти. Не можем да се харесваме на всички, а не е и необходимо.
Само, ако приемаш съвети - ограничи употребата на преки обидни квалификации, колкото и някой да те нервира. Защо трябва да му падаш на нивото? Имаше един лаф едно време в България по този повод: Плюй и отмини /ако виждаш, че някой те дразни целенасочено/.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.