Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 21.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор lrini_ex ()
Публикувано10.03.10 20:17



Почти съм сигурна - след като пишеш абсолютно правилно на гръцки след толкова кратък престой тук - имаш с какво да се гордееш / тук си имаме местни , дето цял живот не могат да научат правопис/.
Хайде, време ти е вече да се замислиш за малки, не се офлянквай /както казваше една приятелка в Бг-то/.
После ще споделяш опит относно триезични малки зверове, дето те изтощават с пакостите си и изобретателността си

. Моята най-близка приятелка това определение използва за отрочетата си: "зверовете", които за сега са само 2 броя от мъжки пол.



Тема Все аз съм ти в устата,нови [re: lrini_ex]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.03.10 22:04



не се ли виждате колко сте смешни с "дарбите за езици" - като бъркате и родния си дори



Приеми ме като някой който мисли преди да блее в общия хор - и няма да ти е трудно да ме впишеш в цялото (примерно в един клуб). Нагласата ми към нещата е такава че виждам отклоненията, различното и често ги възприемам като възможности за развитие.




Тема Е,нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.03.10 22:06



аз се отказах и от двете - наскоро


Не ми се коментират някои модератори с по 10-ина клуба, смешно би било




Тема Кофти,нови [re: Koфтия]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано10.03.10 22:07



не ги разбираш нещата, мой






Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:04



Па и аз не ги знам кои са, забраила съм ги половината, па съм си жива.
Прекалено си амбициозен. Дай им практическо образование, а не ги подготвяй за Стани милионер






Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:06



на 4 е Давид. И е адски разговорлив, непрекъснато меля. Просто не може да произнася някои думи и прави граматически грешки. А за български думи да не говорим, не може почти ни една да повтори. Близнаците, които са на 2 по добре се справят от него.
Аз не го пращам на логопед. От детската предложиха и приех офертата да не кажат че спъвам развитието на детето си. Да се занимават като имат желание, нама да ги спирам. Но не вярвам да помогнат де.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:10



Всъщност Давид е точно триезичен защото аз обикновено говоря на баща му на английски. Оказа се, че Давид разбира някои прости неща на английски.
Но проблемът не идва от 3 езичието, той по начало си е голям особняк. Общината е мобилизирала 100 човека да го проверяват кво му има. А според мен просто си е особняк, да не кажа идиотче. Ама... къв др да бъде при такива родители






Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:12



не е дарба, нормално си е детето, както казах всички многоезични деца си научават езиците с лекота. Просто моето не е нормално. Забелязах го още като се роди, че не е като другите. А лека полека и в детската го установиха от личен опит.




Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:16



бе оказва се, че гръцкия е много лесен за българи както и испанския.
Имам позната, която твърдеше, че учи езиците на сън. Гръцки за 3 месеца научила, испански също. Дойде в Дания и се перчи Езика не ме притеснява, аз имам дарба за учене на езици, ще го науча от въздуха.
Е седя повече от година и не научи ни една датска дума от въздуха.




Тема Re:нови [re: lrini_ex]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 23:21



не желая да влизам в тоталитарен клуб където не мога да си изкажа свободно мнението. Да не говорим и че модераторите не ми харесват да не кажа по силна дума. Никой не се е успокоил, лъжеш се. Онзи... помни като слон. Неща, които преди 5 години съм казала и съм забравила самата аз какво съм казала той всичко съхранява в харддиска. И най вече помни, че ме мрази. Познавам си хората. Тези, които ги избраха не ги познават обаче.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.