Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 23.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Европа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано09.03.10 23:23



Ники, обсъдихме този въпрос отдавна, нали?
Твоето мнение, моето мнение ... сещаш се.
Нищо не ми пречи да си оттегля подкрепата за него, ако се изложи с нещо.
Но не ако някой друг ми каже, че той се е изложил, а ако аз преценя, че го е направил.
Все пак става дума за моето мнение и моето решение :)
Ти избираш по-малкото зло, аз в аналогична ситуация няма да гласувам изобщо.
Като да избираш по-малко изгнила ябълка от сергията - аз просто ще подмина.

Do what works or do what's right?


Тема Абе добре че не се хвана на баснови [re: Koфтия]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.03.10 23:28



за АБВ че щеше вече да си загубил


Писал съм там отдааавна, кьорав модератор не се е мяркал.

Барбарела не може да модерира - може само да обяснява колко няма време и да не я занимават. И двете черти са анти-модериране.




Тема Наивно.нови [re: Bиливap]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано09.03.10 23:32



Модератор без подкрепа не си губи правата.
Би трябвало да го знаеш - в празния 20-30 клуб






Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.03.10 00:12



Защо изобщо се напъваш да пишеш без да разбираш за какво си говорим и най-важното, без никой да те е питал?
Изпитваш удоволствие да се излагаш, страдаш от липса на внимание или не можеш да се сдържиш да не споделиш с всички поредната неадекватност, която главата ти ражда?


Май е сбор от всичко гореизброено ... що за нещастен човек си

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано10.03.10 01:09



Знаеш че и аз по малко зло не бих избрала, а бих се въздържала. И го направих като си оттеглих гласа.
Така просто си казах за jamie, защото освен детски заяжданици др от него съм видяла. Не само към мен, а и към другите. Просто е по досадничък и хората това ги дразни и затова му се връзват да вихрят безконечни дискусии с него.
Ама Онзи.... си е гад от сой, който се е изложил не веднъж, ти просто си го пропуснала или омаловажила, защото за разлика от jamie, които доста ти досажда, Онзи.... още не те е целил.




Тема Re: Абе добре че не се хвана на баснови [re: jamie]  
Автор NikiFin (стар клубар)
Публикувано10.03.10 01:11



Ахм, отказва се от модераторските си задължения, ама не ще да се откаже от правата си, да не е глупава да пуска кокала.




Тема Re: Абе добре че не се хвана на баснови [re: jamie]  
Автор Koфтия (старо куче)
Публикувано10.03.10 01:29



Писал си там, преди 7 години, мили мой, когато се яде с мен. Тогава беше друго. Иди сега пиши, ти и Любо. Но с език, с който пишете тук.......и ми покажи какво се е получило ? Ще ми е любопитно да разбера....??



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано10.03.10 10:48



"Досадничък"

Виж, Ники, всеки сам избира как да гласува и дали. Щом си решила да си оттеглиш вота, твое право :)
Може би ако не го беше оттеглила, само Дарки щеше да бъде модератор, защото завършиха с равен брой след крайното преброяване
Но както и да е, това е просто форум
Изобщо не усещам, че отношението му към мен е специално - той се държи по същия начин и с много други жени във форума, конфликтна личност си е :)

Кажи, напредваш ли с датския?

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 11:33



Наистина излиза, че в крайна сметка аз направих Онзи... модератор. Но то е защото вече си бях решила да не пиша в клуба на Барби и наистина не ме интересуваше.
Всъщност така се получи наистина супер защото всички си получиха модератора, които си искаха и ще имат шанса да видят какво лайно сами собственоръчно и целенасочено са си избрали да ги "правосъди". Аз отстрани само ще гледам сеира и ще потривам доволно ръчички


Датски съм го зае...ла, защото си имам по вълнуващи за учене неща.
Изнесох се от офиса на мъжа ми и си пригодих една стаичка в къщи са мой личен офис. Направих си я кукличка и много и се кефя .




Тема Re: Абе добре че не се хвана на баснови [re: Koфтия]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.03.10 11:34



не бързай да хвалиш български форум







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.